Новий єпископ

26 июля 2012 (2661 | Поделитесь вашим мнением )

В Соборній церкві Святих Трьох Анастасій відбулось представлення єпископа Конотопського і Глухівського намісника Свято-Різдва Богородиці Городищенського монастиря Шепетівської єпархії архимандрита Романа (Кимовича).21 липня у храмі на честь Всіх святих столичного Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря у Феофанії відбулося наречення клірика Шепетівської єпархії архімандрита Романа (Кимовича) у єпископа Конотопського і Глухівського.

Чин наречення очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир. Його Блаженству співслужили: митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел; архієпископи Бориспільський Антоній – керуючий справами УПЦ, Білоцерківський і Богуславський Августин, Северодонецький і Старобільський Агапіт, Яготинський Серафим, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр – секретар Предстоятеля УПЦ; єпископи – Олександрійський і Світловодський Антоній, Васильківський Пантелеімон, Броварський Феодосій, Шепетівський і Славутський Діонісій.

Нагадаємо, що рішення про обрання архімандрита Романа (Кимовича) у єпископа Конотопського і Глухівського та архімандрита Климента (Вечері) у єпископа Ірпінського було ухвалено на засіданні Священного Синоду УПЦ 20 липня 2012 року.

При нареченні, обрані до архієрейського служіння священнослужителі звернулися до Блаженнішого Митрополита Володимира та співслуживших йому архіпастирів зі ставленицькими словами.

Для вдосконалення діяльності Синодального відділу у справах пастирської опіки козацтва та духовно-фізичного виховання молоді, Священний синод прийняв рішення звільнити голову відділу Преосвященного єпископа Конотопського і Глухівського Йосипа від управління Конотопською єпархією та призначити його єпископом Ямпільським, вікарієм Конотопської єпархії.Біографія: Єпископ Роман (Кимович) народився у 1971 році на Буковині. Чернечий постриг та священний сан прийняв у Свято-Успенській Почаївській Лаврі, де також ніс послух регента монастирського хору. У 2007 році призначений намісником Свято-Різдва Богородиці чоловічого монастиря (с. Городище, Шепетівського р-ну, Хмельницької області). На засіданні Священного Синоду УПЦ 20 липня 2012 року обраний єпископом Конотопським і Глухівським.Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.