Відкритий Кубок міста з мотокросу

27 сентября 2011 Оксана Коваленко (2727 | Поделитесь вашим мнением )

У Кролевці пройшов перший відкритий Кубок міста з мотокросуМасово, видовищно і захоплююче відбулись ці змагання. Відкритий Кубок міста Кролевець з мотокросу пройшов за сприянням народного депутата України Андрія Деркача, який підтримав ентузіастів у справі відродження цього виду спорту. У змаганнях взяли участь імениті гонщики з багатьох міст України: Сум, Шостки, Харкова, Білопілля, Конотопу, Валок, Кролевця, Чернігова, Ніжина, Києва, Рівного.

Вітаючи учасників змагань від імені народного депутата А. Деркача, перший заступник голови Сумської обласної ради Олег Бояринцев висловив впевненість, що змагання у Кролевці не просто стануть традиційними, а й вийдуть на високий рівень. «Ми на власні очі побачили, наскільки цей вид спорту зацікавив вболівальників, наскільки він динамічний і технічний. Вже наступного року Кубок з мотокросу стане змаганнями обласного рівня», — запевнив О. Бояринцев.

Варто відзначити, що 40 років назад в Кролевці була сильна школа з мотокросу. Відродженням цього виду спорту зайнявся ентузіаст-гонщик Іван Шеремеревич. На околиці міста зроблена траса, яка відповідає всім вимогам.

Змагання мотоциклістів були приурочені до святкування Дня міста. Всі глядачі, серед яких було багато глухівчан, були просто у захваті від такого шоу.Змагання мотоциклістів

Змагання мотоциклістів

Змагання мотоциклістів

Змагання мотоциклістів

Змагання мотоциклістів

Змагання мотоциклістів

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.