Результати зобов’язують до продовження співпраці з ООН

27 октября 2011 Оксана Коваленко (2414 | Поделитесь вашим мнением )

Під час зустрічі з представником ООН в Україні Олів’є Адамом, перший заступник голови Сумської обласної Олег Бояринцев висловив сподівання, що спільно з депутатами обласної ради буде вирішено питання щодо збільшення фінансування з обласного бюджету на реалізацію проектів громади. В тому числі і на Глухівщині.Представник ООН в Україні Олів’є Адам та перший заступник голови обласної ради Олег Бояринцев в селі Чернеча Слобода Буринського району ознайомилися з реалізацією проекту з будівництва водогону. Під час зустрічі з громадою Олів’є Адам зазначив, що частина фінансування, яку було надано для реалізації проекту, є незначною у порівнянні з внеском самих жителів села та фінансування з бюджетів різних рівнів. Успішна реалізація проекту продемонструвала — громада може вирішувати проблемні питання та піднімати якість життя самостійно. Проблеми з питною водою в с. Чернеча Слобода виникла через загальне падіння рівня води. Скориставшись фінансовою та методичної допомогою фахівців програми ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» мешканці села створили громадську організацію та зібрали необхідні кошти. Загальний обсяг фінансування проекту склав 683 428 грн., з яких кошти громади склали 307 200 грн. (44 % від загальної вартості проекту), кошти бюджету 235928 (35 %), кошти ЄС/ПРООН 140 300 грн. (21 %). Результатом проекту стало будівництво водогону загальною довжиною 4573 м, який забезпечив питною водою 76 домогосподарств, 2 магазини, їдальню, сільраду, поштове відділення, школу, соціальний центр допомоги населенню. Після вдалої реалізації проекту населення самостійно провело водогін довжиною 1, 3 км та під’єднали до нього 25 домогосподарств.

Перший заступник голови обласної ради Олег Бояринцев повідомив, що проект Програми розвитку ООН працює в області з 2008 року і за цей час в область на вирішення соціальних проблем було залучено близько 9 млн. грн.. Були вирішені гострі питання з енергозбереження, забезпечення питною водою, надання якісних медичних послуг, покращення інфраструктури. Тих проблем, актуальність яких визначила сама громада. Жителі високо оцінили вклад ПРООН в реалізацію проекту та висловили побажання розширити перелік програм, які реалізуються в районі.

Олег Бояринцев висловив сподівання, що спільно з депутатами обласної ради, буде вирішено питання щодо збільшення фінансування з обласного бюджету на реалізацію проектів громади. Також буде продовжено роботу з підприємствами, які працюють на селі, щодо фінансування соціальної сфери села, розвитку інфраструктури.

Сьогодні у Глухівському районі реалізується кілька проектів з енергозбереження, забезпечення питною водою, покращення якості медичних послуг, які частково фінансуються через програму ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». Це проекти громад сіл Первомайське, Семенівна, Суходіл, Слоут.Місцевий розвиток орієнтований на громаду

Місцевий розвиток орієнтований на громаду

Місцевий розвиток орієнтований на громаду

Місцевий розвиток орієнтований на громаду

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.