Будуть проведені берегоукріплювальні роботи

13 июня 2012 Даниленко Володимир (2163 | Поделитесь вашим мнением )

У 2013 році будуть проведення берегоукріплювальні роботи у селах Хотминівка, Годунівка та Некрасове Сумської областіВ кінці минулого тижня Верховна Рада України ухвалила Загальнодержавну цільову соціальну програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2012-2016 роки.

За зазначений законопроект проголосував 301 народний депутат.

Головним комітетом у підготовці зазначеного законопроект до розгляду Верховної Ради України був комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, членом якого є народний депутат України, перший секретар Сумського обкому КПУ Володимир Даниленко.

Народний депутат-комуніст з метою вирішення ряду питань захисту населення Сумської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру подав ряд пропозиції до проекту. Зокрема, Володимир Даниленко запропонував у 2013 році провести берегоукріплювальні та ремонтні роботи греблі на р. Есмань у селах Хотминівка, Годунівка та Некрасове Глухівського району Сумської області. На згадані роботи планується виділити з Державного бюджету України 1, 4 млн. грн.

Зазначені пропозиції були підтримані комітетом та внесенні до Загальнодержавної цільової програми.

«Робота, кожного народного депутат – це не лише голосування у залі. Для належного захисту виборців та виконання їх доручень необхідно приділяти особливу увагу роботі комітету, адже саме завдяки тісній співпраці комітету ВРУ та відповідних відомств вдається знайти компроміс для вирішення важливих питань моєї рідної Сумщини», — зазначив Даниленко.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.