Картинг

21 сентября 2009 Микола Грудина, директор ЦДЮТ ("Народна трибуна") (3294 | Поделитесь вашим мнением )

Федерація автомобільного спорту за підсумками третіх етапів першості всіх регіонів України провела у Києві на автокартодромі «Чайка» фінальний чемпіонат найсильніших гонщиків, до числа яких ввійшли переможці та призери центрального етапу Сергій Чмут та Роман Фаль.

В перший день змагань першим на старт вийшов Сергій у класі машин «Популярний – юнаки», об’єм двигуна 125 см3. А перед цим в контрольному заїзді він був п’ятим на старті. І ось — Сергій стартує і виходить в лідери разом з найсильнішими гонщиками із Чернігова та Чернівців. І ось невдача — гонщик із Чернівців збиває Сергія з траси, розбитий повітрязаборник і Віктор фінішує лише шостим. Другий заїзд — тренер Терещенко та Чмут дали вказівки Сергію як більш грамотно вести гонку на новій трасі. Незважаючи на те, що Сергій стартував шостим, він впевнено вирвався в лідери. Сергія підтримувала велика кількість вболівальників. І він до кінця гонки не віддав лідерство нікому, фінішував першим, довівши, що в даний час є одним з найсильніших гонщиків у цьому класі на Україні. Це безумовно великий успіх наших тренерів.

У класі «Юнаки – Н» Роман Фаль стартував за нашу команду, але, в першому заїзді фінішував лише шостим, спіткала невдача — заклинило двигун і він всього лиш сьомий.

На закритті змагань, приємно було чути, як президент Федерації картингу України викликав на п’єдестал пошани Сергія Чмута і нагородив його бронзовою медаллю та кубком України. Вболівальники аплодували за його красиву гонку. Зразу ж після змагань наших гонщиків запрошено до Полтави на кубок України, який відбудеться 26 вересня. Хочеться сказати, що участь у цих змаганнях наших гонщиків відбулась тільки завдяки нашим підприємцям: Сергію Лутаєву, Олексію Гаврильцову, Дмитру Самодєлову, Ігору Вовку, Сергію Морозу, які зібрали кошти на виїзд команди до Києва, низький їм уклін, особливо Андрію Дмитрієву, який по-справжньому піклується про розвиток картингу в нашому місті. Хотілося б звернутися до підприємців нашого міста, щоб по-справжньому підійшли до підтримки талановитої молоді — майбутньої еліти нашої країни, які прославляють наше місто.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.