Глухівський бокс на висоті

24 ноября 2009 Андрій Гриценко ("Данкор-Глухів") (3435 | Поделитесь вашим мнением )

В кінці жовтня на Роменщині відбулись змагання відкритого чемпіонату м. Ромни з боксу в якому прийняв участь і вихованець Глухівського спортивного клубу „Динаміт» Олексій Харламенко.

Він зараз тренується під керівництвом тренерів Володимира Бойка та Віктора Чичикалова.

Дані змагання за основну мету мали розвиток та популяризацію боксу серед молоді, тому спаринги здебільшого проходили серед дітей та юнаків. Але змагання проходили у напруженій обстановці, демонструючи високий рівень боксерів. Також і глядачі виявились фанатиками цього виду спорту. Адже підтримували вони не лише своїх земляків, але й тих, хто показував професіоналізм, як ось наш Олексій.

Він, як виявилось, і вийшов у фінал. На ринзі у ваговій категорії до 81 кг. проти Олексія Харламенко (м. Глухів) вийшов роменчанин Скиба Дмитро, — повідомляє голова клубу „Динаміт» Володимир Бойко.

Цей бій викликав неабиякий інтерес серед вболівальників. І хоча змагання проходили в м. Ромни, наш спортсмен також користувався симпатією та підтримкою глядачів. Також керівництво клубу „Динаміт» висловлює слова подяки за допомогу у розвитку боксу в м. Глухів директору компанії зі спортивної амуніції „ВG» офіційному дистриб’ютору компанії „ADIDAS» в Україні Ігорю Колеснику, керівництву служби-таксі „Волга», дирекції магазину «Gоld» та керівнику Глухівської страхової компанії „Велта» Людмилі Добушевській.

В результаті протистояння під час бою, по рішенню суддів за очками перемогу здобув роменчанин. Але, як то кажуть, з кожного результату треба робити висновки, тому до змагань на першість Сумської області з боксу де буде виступати Олексій є ще над чим працювати.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.