Глухів – серед переможців

12 ноября 2011 Офіційний сайт Глухівської міської ради Офіційний сайт Глухівської міської ради (2375 | Поделитесь вашим мнением )

У щорічному Всеукраїнському конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» Глухів зайняв друге місце серед усіх інших населених пунктів четвертої категорії (міста з населенням до 50 тис. чоловік).Переможців конкурсу визначали за річними підсумками роботи у виконанні програми соціально-економічного розвитку у 2010 році. За високі досягнення та зразкові показники Глухів отримав Диплом Кабінету Міністрів України. Завдяки «срібному» місцю Глухів має право і на 10% знижку при купівлі деревообробного обладнання, а саме деревоподрібнювачів виробництва ТОВ «Хаммель-Україна» для подальшого благоустрою міста. Це підтверджує сертифікат, підписаний директором товариства Михайлом Куценком. Загалом призовий фонд на придбання устаткування для міст-переможців складає 2 млн. гривень.

Цьогоріч це вже 11 конкурс. Вперше його провели у 2000 році відповідно до Постанови Кабінету Міністрів на виконання Указу Президента України від 17 грудня 1999 року «Про прискорення реформування житлово-комунального господарства». З 2003 року конкурс проводиться на виконання

Програми державної підтримки розвитку самоврядування в Україні, затвердженої Указом Президента України від 30 серпня 2001 року «Про державну підтримку розвитку місцевого самоврядування», та з метою залучення малих міст, селищ та сіл до щорічного всеукраїнського конкурсу з благоустрою і підтримки громадського порядку.

Категории:

Пост написан:Офіційний сайт Глухівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.