Досягнення братів Колтакових

18 марта 2011 "Народна трибуна" (3215 | 2 комментария )

Міський голова Юрій Бурлака урочисто вручив посвідчення Заслуженого тренера України з пауерліфтингу голові спортивного клубу «Гармонія», майстру спорту України Феліксу Колтакову. У присутності керівників всіх підрозділів міської ради, комунальних підприємств, навчальних закладів дав високу оцінку досягненням спортклубу «Гармонія», подякував за те, що спортсмени-важкоатлети показують сенсаційні результати, піднімаючи тим самим престиж Глухова. Так, одним із кращих вихованців Фелікса Володимировича є Андрій Кримов — бронзовий призер чемпіонату Європи (Фінляндія), срібний призер чемпіонату світу (Індія), де встановив світовий рекорд у жимі штанги лежачи для атлетів вагової категорії до 90 кг — 286 кг., чемпіон Європи (Швеція), учасник Чемпіонату світу з пауерліфтингу (ПАР).

Від старшого брата Фелікса не відстає у здобутках майстер спорту України з пауерліфтингу, призер Всеукраїнських змагань, чемпіон України з жиму штанги лежачи, член Спілки журналістів України Микола Колтаков. За підсумками роботи у 2010 році його визнано кращим суддею України з пауерліфтингу. Ще одного вихованця клубу «Гармонія» Олександра Гришина — учасника чемпіонату світу, привітали з отриманням звання майстра спорту України з пауерліфтингу.

Дякуючи таким значним досягненням спортсменів клубу «Гармонія», прийнято рішення провести саме у Гпухові чемпіонат України з пауерліфтингу. Ці видовищні змагання відбудуться з 30 березня по 6 квітня у міському Палаці культури.

Категории:

Пост написан:

2 комментария

 • Гость :

  миша гинзбург нарисовался
  с присущей ему скромностью, ненавязчиво так донес до глуховчан, что:
  — в нуйоке
  — русский забыл за ненадобностью
  миша, ты душка

 • Гость :

  Felix! I am proud of you. Good luck to you with your new achievements in sport. Big Hello to your parents.
  Yours faithfully,
  Michael Ginsburg.
  New York.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.