Звернення Глухівської міської ради

6 августа 2008 (6672 | 2 комментария )

Президенту України Ющенку В. А.

Прем’єр-міністру України Тимошенко Ю. В.

Міністру транспорту та зв’язку України Вінському Й. В.

в.о. голови Сумської ОДА Лаврику М. І.

Звернення Глухівської міської ради

У 1994 році Постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого за №80 у м. Глухові Сумської області утворений Державний Історико-культурний заповідник, а у цьому році місто відзначатиме 300-річчя від дня проголошення Глухова столицею Гетьманської Лівобережної України. По адміністративно-територіальному устрою місто знаходиться на кордоні з Російською Федерацією.

Кожну добу в напрямку до кордону, до контрольно-пропускних пунктів «Катеринівка» та «Бачівськ» рухається велика кількість вантажних автомобілів, маршрут яких співпадає з центральними дорогами міста, що належать до комунальної власності територіальної громади Глухова. Дані дороги по своїх технічних характеристиках не розраховані на рух великовантажного транспорту.

Починаючи з серпня 2007 року, по теперішній час у зв’язку з будівництвом міждержавної автомобільної траси Київ-Кіпті-Бачівськ великовантажним автомобільним транспортом різних дорожніх підприємств здійснюються перевезення вулицями та дорогами міста Глухова, використовуючи земельні ділянки, комунальні та енергетичні об’єкти комунальної власності територіальної громади міста.

Внаслідок цілодобового транспортування великого вантажу значно зруйновані дороги та вулиці комунальної власності міста, що призвело до надзвичайно великої соціальної напруги серед мешканців Глухова.

Враховуючи значні руйнування проїжджої частини вулиць міста, вкрай незадовільний їх стан після великовантажного транспорту, просимо вас термінова вирішити питання щодо відновлення доріг та вулиць міста за рахунок кошторисної вартості будівництва автотраси Київ-Кіпті-Бачівськ або інших державних коштів.

Крім цього, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.09.2007 року №735-р передбачено прийняття у державну власність автомобільних доріг міста Глухова, які суміщаються з дорогами загального користування, проте до цього часу це розпорядження не виконане. Проблемним залишається для міста і будівництво об’їзної дороги.

У разі невирішення цих питань міська влада буде вимушена ввести заборону руху великовантажного транспорту через місто Глухів.

Глухівський міський голова О. П. Мельник


Україна

Глухівська міська рада Сумської області

П’яте скликання Одинадцята сесія

(четверте пленарне засідання)

(проект рішення)

Дорожніми підприємствами — товариствами з обмеженою відповідальністю «Юнікобуд», «Будмеханізація», «Тувал» — з серпня 2007 року по теперішній час вулицями та дорогами міста Глухова здійснюються великовантажним автомобільним транспортом вантажні перевезення, які пов’язані з будівництвом міждержавної автомобільної дороги Київ-Кіпті-Бачівськ. Внаслідок цього відбулося значне руйнування доріг та вулиць міста: Пушкіна, Терещенків, Пивоварова, Ціолковського, Ломоносова, Валова, Жертв Революції та ряд інших. Неодноразові звернення керівництва міста у різні інстанції щодо проведення ремонтних робіт по відновленню дорожнього полотна на зруйнованих вулицях та дорогах залишаються не виконані.

Враховуючи вищезазначене, керуючись статтями 10, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Статутом територіальної громади м. Глухова, міська рада ВИРІШИЛА:

1. Звернути увагу керівників дорожніх підприємств: генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю «Будмеханізації» Джулая О. В, генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю «Юнікобуд» Попова В.М, директора товариства з обмеженою відповідальністю «Тувал» Кольпиша Р. М. на незадовільне проведення ремонтних робіт по відновленню дорожнього покриття вулиць міста.

2. Ввести заборону руху великовантажних автомобілів товариств з обмеженою відповідальністю «Юнікобуд», «Будмеханізація , «Тувал» через місто Глухів.

3. Начальнику 6-го міжрайонного відділення ДАІ при УМВС України в Сумській області Андрійченку Г. А. вирішити питання щодо організації чергування працівників відділення на вищевказаних вулицях.

4. Дане рішення набуває чинності з дня оприлюднення його в газеті »Народна трибуна».

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Косовського А. І.

Міський голова О. П. Мельник

Категории:

Пост написан:

2 комментария

  • Гость :

    А машины как ездили так и ездят. Впрочем, удивляться нечему…

  • Гость :

    Начухались,наконец-то,год как районные дороги утопили.Чергування ДАі…А что может сделать гаишник?Написать протокол на 8.50 грн?Смешно блин,взрослые люди думают каким-то постановлением перекрыть дорогу 50-100 машинам в сутки…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.