Після 15-річної перерви запрацював дитячий садок (+фото)

6 сентября 2011 Тетяна Муковоз (3249 | Поделитесь вашим мнением )

Народний депутат Андрій Деркач: «Якщо у селі є дитячий садок, школа з конкурентними педагогами, то таке село буде жити»31 серпня у селі Дунаєць Глухівського району після 15-річної перерви запрацював дитячий садок.

Участь у святковому відкритті дошкільного навчального закладу взяли народний депутат України, Почесний громадянин Глухова Андрій Деркач, перший заступник голови Сумської обласної ради Олег Бояринцев, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Микола Деркач, голова Глухівської районної державної адміністрації Олексій Ткаченко, голова Глухівської районної ради Володимир Цюкало.

З 1997 року в селі не працював дитсадок. Від приміщення колишнього, де колись чулися радісні голоси дітлахів, залишився лише фундамент. Ще восени минулого року, на зборах громади, голова Глухівської районної державної адміністрації, голова районної ради, Дунаєцький сільський голова Віталій Мартиненко пообіцяли, що наступного року в Дунайці буде дитсадок. І слово своє дотримали. Адже відродження дошкільних навчальних закладів — це чітка політика керівництва нашої держави, керівництва області, району. І відчутну допомогу у цьому надає народний депутат України Андрій Деркач, для якого одним з основних аспектів роботи в регіоні є кроки до відродження села.

Якщо в селі є дитячий садок, є школа, конкурентний викладач, який може дати якісні знання дітям, то село буде жити, буде розвиватися виробництво, одним словом, село матиме перспективу,- зазначив у своєму виступі народний депутат України Андрій Деркач. Андрій Леонідович дав позитивну оцінку роботи керівників районної влади, яка спрямована на залучення соціальних інвестицій від агропідприємств, що працюють на території району. У порівнянні з 2009 роком у 2011 році соціальні інвестиції в районі з 360 тисяч гривень зросли до 2 мільйонів гривень. Усі ці кошти були спрямовані на конкретні соціальні проекти: ФАПи, школи, дитячі садки. Його позиція як народного депутата чітка: інвестори повинні вкладати кошти у розвиток сільської ради.

Виступаючи на святковому заході, голова Глухівської районної державної адміністрації Олексій Ткаченко зазначив, що відкриття дитячого закладу відбулося у рамках реалізації Програми Президента Віктора Януковича «Україна для людей» та Стратегії розвитку Сумської області «Нова Сумщина-2015». Це другий дитсадок, який відкрито вже цього року на території Глухівського району. У липні свою роботу розпочав дитячий садок «Джерельце» в селі Уланове. Так конкретними справами, крок за кроком влада доводить, що її робота — для блага жителів району, що її слова не розходяться з ділом. Але багато в чому результат залежить від прагнення самої громади зробити своє життя кращим, як це сталося в Дунайці.

Дитячий навчальний заклад «Ромашка» створено на базі приміщення початкової школи. На всі будівельні та ремонтні роботи витрачено 97 тисяч гривень з районного бюджету. Велику допомогу в ремонті та облаштуванні дитсадка надали батьки, громада села.

На сьогодні приміщення дошкільного закладу має якісний ремонт, сучасне обладнання. Біля приміщення — нове асфальтне покриття. А яскравий сучасний дитячий майданчик — це подарунок приватного підприємця Володимира Довгаля.

Народний депутат України Андрій Деркач з нагоди свята вручив директору Дунаєцького навчально-виховного комплексу Валентині Семенчук (відтепер Дунаєцьку ЗОШ І-ІІІ ступенів перейменовано в НВК) ікону Божої Матері «Всецариця», День якої Православна церква відзначала саме 31 серпня, як оберіг для всіх, хто навчатиметься і працюватиме в освітньому закладі. Також Андрій Леонідович привіз дітлахам в подарунок іграшки, закладу — пилосос.

І веселий щебет невгамовних дітлахів заполонив приміщення «Ромашки». Нові яскраві іграшки швидко знайшли своїх господарів. Дітки вже й не звертали уваги на дорослих, а гралися, сміялися і відчували себе справжніми господарями вже свого дитячого садка.Дитячий навчальний заклад

Дитячий навчальний заклад

Дитячий навчальний заклад

Дитячий навчальний заклад

Дитячий навчальний заклад

Дитячий навчальний заклад

Дитячий навчальний заклад

Дитячий навчальний заклад

Дитячий навчальний заклад

Дитячий навчальний заклад

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.