Вибори завершилися, за роботу!

22 ноября 2010 Андрій Коваленко ("Народна трибуна") (4015 | Поделитесь вашим мнением )

Навіть побіжний огляд присутніх у залі міськради на першому засіданні 11 сесії шостого скликання, де в обох секторах: правому — депутатському і ближчому до входу — для запрошених, переважали представники управлінсько-господарського активу, засвідчував налаштованість новообраного депутатського корпусу на конструктивну роботу як-то кажуть з перших хвилин. Відомо, на останніх місцевих виборах глухівчани віддали симпатії успішним, досвідченим, відповідальним особистостям — тим хто знає ціну слову і вміє цінувати час. Тому й атмосфера першого пленарного засідання була відповідною: стриманість, ніякого надміру емоцій, виважені, лаконічні виступи…

На будь-яких представницьких зборах вирішуються спочатку організаційні питання. Так і цього разу: порядок денний сесії включав обрання секретаря міськради, затвердження Положення про постійні комісії міськради шостого скликання, їх утворення; затвердження заступників міського голови та складу виконавчого комітету.

Перед тим, як розпочати розгляд цих питань, на трибуну міської ради зійшла голова міської виборчої комісії В. Є. Можевенко і оголосила остаточні підсумки голосування 31 жовтня та склад новообраного депутатського складу. Як і очікувалося, абсолютно переважаючу більшість — 29 з 36 місць у міськраді посіли представники Партії Регіонів (слід зазначити окремо, що на першому засіданні з 36 депутатів зареєструвалося 34). Також було офіційно оголошено про обрання міським головою Ю. О. Бурлаки. Голова міської виборчої комісії привітала Юрія Олександровича з заслуженою перемогою, після чого той звернувся до присутніх з такими словами:

«Сподіваюсь, нинішній склад міськради, попри різну партійну належність, буде працювати всім загалом на благо нашого міста. Як представника Партії Регіонів, мене, звичайно, дуже тішить те, що мої однопартійці досягли такого вражаючого успіху.

Втім, вибори — це вже історія. А попереду у нас дуже й дуже серйозна робота: і в плані благоустрою, і щодо вирішення соціально-економічних проблем. Тут критерій партійності, напевне, мало що вирішуватиме; головне — відповідальність, праце спроможність, фаховість… Казав, і кажу ще: після 31 жовтня для мене існує дві партії: порядних і непорядних людей».

Останні висловлювання міського голови знайшли зокрема, своє втілення, при визначенні складу, міськвиконкому, куди увійшли представник «Сильної України» В. Л. Бойко та голова правління ТОВ «Велетень» Н. О. Вайло, котра, як відомо, представляє ВО «Батьківщина». Щодо інших кадрових призначень, вони теж виглядають дуже логічними. Після проведення, згідно з чинним законодавством, процедури таємного голосування, секретарем Глухівської міської ради обрано представницю Партії Регіонів Н. І. Нанай. «Регіонали» очолили і постійні комісії: комісію з питань депутатської етики, розвитку місцевого самоврядування законності та правової політики — Н. М. Каштальян; соціально-економічного розвитку, бюджету та управління комунальною власністю – В. П. Лютов; охорони здоров’я материнства і дитинства, освіти, культури та спорту, сім’ї і молоді та соціального захисту населення — Л. В. Слінченко; розвитку ЖКГ, будівництва та архітектури, регулювання земельних відносин та екології – А. А. Мироненко; промисловості, транспорту, зв’язку, торгово-побутового обслуговування та розвитку підприємництва — А. О. Москаленко. Щодо заступників міського голови, знову затверджено на своїх посадах М. Л. Колошу й А. І. Косовського, так само як і Н. А. Геращенко, яка й надалі керуватиме справами виконавчого комітету міськради. На місце, яке обіймав декілька років перед обранням міським головою — «зама» з соціальних питань, Ю. О. Бурлака рекомендував директора школи-інтернату І. І. Терещенко, яка стала депутатом теж за партійним списком Партії Peгіонів: — Ми неодноразово мали можливість пересвідчитися у високій фаховій обізнаності, прекрасних моральних якостях, наполегливості й енергійності Ірини Іванівни. Поза всяким сумнівом, вона вже переросла свій «директорський» рівень, і тому буде цілком логічним надати їй нове — більш широке поле застосування її таланту керівника.

Депутати практично одностайно підтримали цю кандидатуру.

Відзначимо, що напередодні сесії нинішнім міським головою неодноразово озвучувалося бажання змінити структуру виконавчих органів. І ось перший крок в цьому напрямку: депутатський корпус, у своїй переважній більшості (виняток склав представник «Фронту змін» С. О. Буйков) підтримав ідею міського голови, щодо зменшення числа членів виконавчого комітету до 11, замість 13, як це було раніше. Депутати визначилися з десятьма, одне місце у виконкомі поки залишається вакантним. Спокійну й виважену роботу сесійного засідання урізноманітнили урочисті моменти: такі, наприклад, як вручення депутатських посвідчень, оголошення вітання Ю. О. Бурлаці від губернатора Сумщини Ю. П. Чмиря та вручення свідоцтва про надання звання почесного громадянина Глухова старійшині депутатського корпусу міста М. П. Кужелю. До речі, Михайло Порфирович і цього разу залишився вірним собі, неодноразово беручи слово, а наприкінці засідання виступив з програмною заявою, де порушив низку важливих питань, в т.ч. й заснування на базі ЗОШ №1 гімназії.

Персональний склад виконавчого комітету міської рад шостого скликання:

Бурлака Юрій Олександрович — міський голова;
Колоша Миколи Олександрович — заступник міського голови з питань діяльності виконавчих Органів Глухівської міської ради;
Косовський Анатолій Іванович — заступник міського голови з питань діяльності виконавчих Органів Глухівської міської ради;
Терещенко Ірина Іванівна — заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Глухівської міської ради;
Геращенко Надія Адамівна — керуюча справами виконавчого комітет міської ради;
Нанай Ніна Іванівна — секретар міської ради;
Копилов Віктор Анатолійович — начальник Глухівського МДПІ;
Бойко Валерій Леонтійович — головний лікар третьої обласне спеціалізованої психіатричної лікарні;
Солдатов Валентин Семенович — радник міського голови;
Вайло Надія Олексіївна — директор ТОВ «Велетень»,

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.