Увага! Шахраї!

23 октября 2012 Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Глухівської ОДПІ (7479 | Поделитесь вашим мнением )

15.10.2012 року до Глухівської ОДПІ надійшла інформація про те, що в магазині м. Глухова, який належить підприємцю «М», невідомий чоловік вимагає від імені керівництва Глухівської ОДПІ грошові кошти у сумі 6 тис. грн. на потреби працівників Глухівської ОДПІ.

В результаті швидкого реагування безпосередньо керівництвом Глухівської ОДПІ, співробітників інспекції та ВВБ при ДПС у Сумській області УВБ ДПС України, було затримано гр. «Н», який повідомив, що нібито до нього зателефонував невідомий йому чоловік та представившись керівником податкового органу, попросив забрати у підприємця «М» кошти у сумі 6 тис. грн. та привезти їх до залізничного вокзалу у м. Шостка.

Затриманий громадянин «Н» був доставлений до Глухівського МРВ УМВС України у Сумській області для проведення перевірочних заходів.

Глухівська ОДПІ наголошує обов’язково повідомляти за тел. 2-31-16 про можливі випадки шахрайських дій зі сторони невстановлених осіб, які під виглядом працівників податкових органів Сумської області намагаються шахрайським шляхом отримати грошові кошти від підприємців.

У разі скоєння відносно платників податків протиправних дій, потерпілим, в обов’язковому порядку звертатись до Глухівського відділу міліції УМВС України у Сумській області.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.