Перший успіх глухівських боксерів

16 марта 2009 Андрій Гриценко ("Данкор Глухів") (5073 | 6 комментариев )

Успішними стали для глухівських боксерів нещодавні змагання відкритої першості міста Шостка з боксу.

До складу команди увійшли досвідчені боксери, що неодноразово виставали у подібних змаганнях.

На належному рівні провівши підготовчий етап до м. Шостка відправились Харламенко Олексій (до 81 кг., тренер Бойко В.), Голдін Євген (до 69 кг) та Голдін Володимир (до 64 кг, тренери Бойко Володимир та Дєдушкін Андрій), — розповідає заступник начальника відділу у справах молоді та спорту Глухівської райдержадміністрації Олексій Сидоренко.

— Також до складу Глухівської команди увійшли два «легіонери» з обласного центру — неодноразові переможці обласних і всеукраїнських змагань та комерційних турнірів. До речі, ці змагання стали можливими завдяки сприянню відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації. Сумчани Муха Ігор (до 91 кг) та Курбанов Борис (до 81 кг), тренуються у заслуженого тренера України Віктора Чічікалова.

Турнір став представницьким — загальна кількість учасників відкритої першості досягла майже 200 чоловік. На ринзі змагались боксери не лише з найближчих міст — Шостки, Глухова, Конотопа та Сум, але й також – з Полтави, Києва, Чернігова та інших міст.

З початком змагань у перший день наші спортсмени вже отримали дві перемоги, що зробило допомогу ТРК «ТВ-ком, обласного осередку Української федерації Ушу, ПП Бесараб О.О., ПП Міхєдок С.Г., ПП Хіман Ю.О., маркету «Ельдорадо» (директор Гречаник С.Г.) не марною.

Так Голдін Евген технічним накатом переміг спортсмена з Конотопа, а його брат Голдін Володимир за очками переміг спортсмена з Шостки.

Перемога на старті братів Голдіних додала впевненості у вдалому виступі на змаганнях і як результат у наступний день змагань Олексій Харламенко впевнено провівши раунди вийшов до фіналу де зустрівся зі своїм товаришем по команді Чурбановим Борисом.

Також у фіналі проводив поєдинок і інший «легіонер» Ігор Муха, якому в цьому турнірі не було рівних. Поїздці передувала добра організаційна робота керівництва Глухівського педуніверситету та безпосередньо проректора з науково-педагогічної роботи О.В., Бріжатого, а також керівника відділу компанії Brunov Group adidas Ігоря Олешко.

Тож за результатами виступу у активі наших спортсменів два перших місця (Ігор Муха та Курбанов Борис), два других місця (Харламенко Олексій та Голдін Володимир) і одне трете у Голдіна Евгена, тобто кожен з наших спортсменів не залишився без медалі.

Звісно що бокс, це вид спорту який потребує серйозної мотивації для тренувань та виступів, тому вдвічі приємно, що наші спортсмени показали непоганий результат на цих змаганнях, — звертає увагу заступник начальник відділу у справах молоді та спорту Глухівської райдержадміністрації. — На даний момент у тренувальному процесі перебувають діти і підлітки 10-15 років, що вже мають певні успіхи в оволодінні цим «мистецтвом кулачного бою». Тренери виділяють в цій справі більш успішних Короткого Гліба, Савеко Артема та деяких інших. Тож будемо сподіватись що зміна у боксі в нас є.не залишилися без медалі
Кожен з наших боксерів не залишився без медалі, на фото зліва направо: Євген Голдін (бронза), Володимир Голдін (срібло), Борис Курбанов (золото), Ігор Муха (золото), Олексій Харламенко (срібло). Великий вклад вніс їх тренер команди Володимир Бойко (в центрі на задньому плані)

Категории:

Пост написан:

6 комментариев

 • максим :

  красавчики бойцы !! так держать

 • россияночка :

  еще номерки телефонов бы оставили

 • Оптимистка))) :

  Красавцы,приятно глянуть на героев..Молодцы!!!)))

 • Александр :

  Тренеру Владимру Бойко — респект и уважение!!!)))
  Володя ты молодец!!!!Рад за тебя!!! Так держать!!!

 • Виктор :

  Ребята просто молодцы ! И тренера и сами юные спортсмены. Ведь в наше время находить в себе силы и желание для спорта и здорового образа жизни — это подвиг ! И это только начало. Так держать!

 • россияночка :

  очень впечатляет!!! так держать!!!! горжусь и украиной тоже))))

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.