У селі Шевченкове відкрито оновлену амбулаторію (+фото)

22 ноября 2011 (3186 | Поделитесь вашим мнением )

Народний депутат Андрій Деркач відзначив, що кращим рішенням для того, щоб «укорінити» у селі молодого лікаря, створити йому необхідні умови, став… будинок, який купили спеціально для нього. Перед тим у селі 8 років лікаря не було.У селі Шевченковому свято: після ремонту відкрито амбулаторію сімейної медицини. На урочисте відкриття приїхали почесні гості: народний депутат України Андрій Деркач, перший заступник голови Сумської обласної ради Олег Бояринцев, голова Глухівської райдержадміністрації Олексій Ткаченко, голова районної ради Володимир Цюкало.

— Сьогодні політика влади у нашому регіоні проста і зрозуміла. Якщо говорити коротко, то це максимальна соціальна відповідальність бізнесменів і підприємців, які орендують землі. Отримуючи доходи від землі, вони зобов’язані укладати угоди і відраховувати гроші на соціальний розвиток села, де орендуються паї. А громада буде вирішувати, куди їх краще використати: на ремонт школи, дитсадка, ФАПу чи клубу. Тут, у Шевченковому, ми бачимо, як саме місцеві сільгосппідприємства допомагають вирішувати проблеми села, — сказав Андрій Деркач. Він також привітав усіх присутніх з днем працівників сільського господарства і вручив подяки всім, хто доклав зусилля до відновлення амбулаторії.

Ще до недавнього часу приміщення Шевченківської амбулаторії сімейної медицини було у жалюгідному стані: будівля не опалювалась протягом кількох років та й ремонту вже давно не бачила. Але це єдиний і основний заклад, який надає медичні послуги місцевому населенню. Втрата такої будівлі та й самого статусу лікарської амбулаторії сімейної медицини була б непоправною помилкою як влади, так і громади. Тому питанню ремонту і повернення до повноцінного життя медичного закладу було приділено багато уваги.

Ще у минулому році за допомоги районної ради до амбулаторії було підведено воду, зроблено реконструкцію тепломережі і підключено опалення. Зокрема, тільки на реконструкцію системи опалення з районного бюджету виділено 110 тисяч гривень. А у «водному» питанні допомогу транспортом надав депутат Глухівської районної ради Михайло Краснощок. За кошти сільради придбано необхідні матеріали для відновлення водогону.

Продовжилися роботи вже в цьому році. Тільки за два останні місяці в амбулаторії відбулося ряд позитивних змін, зокрема, проведено капітальний внутрішній ремонт приміщення, для якого з районного бюджету було виділено 20 тисяч гривень, решту коштів — з місцевого бюджету Шевченківської сільської ради. Всього було використано більше 40 тис. грн. Об’єм проведеної роботи великий: відремонтовано всі кімнати, а їх близько двадцяти, замінено, пофарбовано і покрито лінолеумом половину підлоги всієї будівлі, скрізь поклеєні нові шпалери. Приміщення засяяло чистотою і затишком. Усі ремонтні роботи проводилися силами працівників амбулаторії і жителів села.

Наступним кроком став зовнішній ремонт, який став можливим завдяки підтримці народного депутата України Андрія Деркача. Для проведення робіт Шевченківської лікарської амбулаторії з державного бюджету було виділено 200 тис. грн., які почали надходити з початку жовтня.

Але у селян і влади є ще один привід говорити про велике і дуже важливе досягнення: в амбулаторію нарешті прийшов працювати лікар сімейної практики. Ця посада 8 років залишалася вакантною. А ось тепер у всіх з’явилася впевненість, що медицина в селі дійсно функціонуватиме на високому рівні, бо все для цього зроблено. Щоб молодому лікарю Миколі Тимошенкові добре працювалося і він не відчував проблем, за кошти місцевого бюджету йому придбано будинок. Реалізувати цей проект стало можливим завдяки виконанню соціально-економічних угод, укладених між сільською радою та інвесторами, які працюють на території Шевченківської сільської ради, — ТОВ «Велетень» (голова Надія Вайло) та ТОВ «Голландська аграрна компанія».відкрито амбулаторію сімейної медицини

відкрито амбулаторію сімейної медицини

відкрито амбулаторію сімейної медицини

відкрито амбулаторію сімейної медицини

відкрито амбулаторію сімейної медицини

відкрито амбулаторію сімейної медицини

відкрито амбулаторію сімейної медицини

відкрито амбулаторію сімейної медицини

відкрито амбулаторію сімейної медицини

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.