У Глухові з’являться нові вулиці

7 октября 2011 Андрій Коваленко ("Народна трибуна") (2754 | Поделитесь вашим мнением )

Низку важливих питань розглянуто на останньому, третьому, пленарному засіданні п’ятої сесії міськради шостого скликання.Першим депутати заслухали начальника управління соціально-економічного розвитку О. С. Малорошвила, який надав вичерпну інформацію щодо стану використання та шляхів підвищення ефективності роботи комунальних підприємств, управління об’єктами відповідної форми власності. За його даними, на перше півріччя з дев’яти комунальних підприємств спрацювали з прибутком п’ять, одне — завершило період з нульовим балансом, інші — мають збитки на загальну суму майже 410 тис. грн. Серед причин, які заважають ефективно використовувати комунальне майно міста, називалися відсутність проектно-технічної документації на значну частину будівель та об’єктів благоустрою, складна процедура оформлення дозволів на реконструкцію нежитлових приміщень, наданих в оренду, високий рівень заборгованості за оренду комунального майна й т. ін. Депутати схвалили низку заходів, покликаних покращити ситуацію, зокрема розробку порядку обліку та використання безгосподарного майна на території міста.

Окремим рішенням схвалені зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку на поточний рік. Загальний обсяг вкладень коштів на виконання її завдань має скласти, за весь 2011р., понад 11, 7 млн. грн., у т. ч. майже 8, 6 млн. з держбюджету. Затверджено 5 угод купівлі-продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, укладених від імені міської ради, звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчих органів міськради, зміни до міського бюджету, в т. ч. збільшення видатків на допомогу малозабезпеченим, сиротам, по догляду за дітьми до 3 років, пільг багатодітним сім’ям, тощо.

Найбільш дискутивним виявилось питання про присвоєння найменувань новим вулицям у запроектованих житлових масивах між Гоголя, Спаською, провулком Водотеченським та на Ярмарковій. Якщо назва «Глухівських дивізій» у першому зі згаданих територіальних суб’єктів не зустріла жодних заперечень, то у випадку з присвоєнням вулицям на північно-західній околиці міста імен Берегового та Розумовського мали місце зауваження — головним чином з боку представників депутатської меншості. В. В. Заїка знову висунув заперечення самій ідеї приватної забудови нового мікрорайону на Ярмарковій, мотивуючи тим, що тут у «столичний» період історії Глухова знаходились головні адміністративні будівлі Гетьманщини, котрі можна відбудувати за старовинними кресленнями, аби зробити місто таким привабливим для туристів, як, скажімо, Батурин. Утім, такі «наполеонівські» пропозиції не знайшли підтримки у сесійній залі. Натомість депутати схвально поставилися до ініціативи О. І. Дзюби надати одній з нових вулиць ім’я славетного волейболіста — нашого земляка Костянтина Реви.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.