У Глухові з’явився інститут

8 октября 2012 Офіційний сайт Глухівської міської ради Офіційний сайт Глухівської міської ради (6450 | Поделитесь вашим мнением )

Саме такий статус відтепер має колишній коледж, а нині – Глухівський агротехнічний інститут ім. С. А. Ковпака Сумського національного аграрного університету.Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів України на урочистій зустрічі зі студентами та колективом закладу зачитав народний депутат України Андрій Деркач. Він привітав заклад із таким статусним зростанням та наголосив, що молодь, вступаючи у цей виш, обирає правильний шлях. Оскільки майбутнє нашої держави – за розвитком агарного сектору. А тому і відповідні навчальні заклади мають також розвиватися.

Відтепер після закінчення Глухівського інституту ім. Ковпака СНАУ випускник зможе отримати диплом бакалавра про вищу освіту. Крім того, отриманий статус – це і перспектива на збільшення стипендій для студентів і заробітних плат для викладачів, а також покращення матеріально-технічної бази закладу.

Захід був приурочений також і Дню працівників освіти. З професійним святом викладачів інституту привітав міський голова Юрій Бурлака. Він подякував за важку самовіддану працю, за вагомий внесок у виховання та навчання молодого покоління.

Слова вітання педагогічному колективу висловив і перший заступник голови Сумської обласної ради Олег Бояринцев. Крім того, він повідомив ще про один проект, над яким сьогодні працює влада над всіх рівнях. Справа в тому, що зараз розглядається можливість приєднання до Глухівського агротехнічного інституту дослідної станції луб’яних культур, що надасть змогу поєднати науковий та навчальний процеси з виробничим.

Категории:

Пост написан:Офіційний сайт Глухівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.