У глухівського козацтва — новий ватажок

12 апреля 2011 "Народна трибуна" (3234 | 4 комментария )

У житті козацької громади Глухова сталися серйозні зміни. Цього вівторка відбулася передача повноважень отамана Глухівського окремого козацького гетьманського полку.

Бразди правління від В. З. Чорнобая офіційно перебрав молодий підприємець Ігор Мартиненко, який у вступному слові пообіцяв активізувати життя глухівського козацтва, спрямувавши його зусилля на спортивно-патріотичний вишкіл молоді та її заохочення до здорового способу життя.

Категории:

Пост написан:

4 комментария

 • Гость :

  Чернобай себе генерала присвоил, а новый — генералиссимусом будет?)))

 • Гость :

  Приятно ,поскольку теперь у нас в районе уже не один,а два казака ! Молодец Чернобай! Всё-таки рост глуховского казачества наконец-то состоялся !

 • Гость :

  Чернобай В.З. -в прошлом офицер,начальник офицерского клуба в Глухове,в советское время многое делал для коммунистического воспитания солдат,офицеров. Потом стал ярым ненавистником всего советского ,прошлого,в котором он жил. Тот,кто изменил свои взгляды,кто предал один раз,будет предавать постоянно. Не место ему было в атаманах ! Непонятно,как его могли терпеть казаки до этого ?!

 • Гость ОМ :

  активізувати — це добре. скоро до вас приєднаються нові творчі особистості, я так думаю. Ігор Мартиненко — надія козацької громади.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.