Творчий звіт ПТНТ „Літо мужності 2008” (ІІ – зміна)

3 октября 2008 Лата Олег (4375 | Поделитесь вашим мнением )

МУЖНІСТЬ – це не тільки здатність робити геройські вчинки та спасати людей. Для сучасної молоді побороти свою слабкість та перемогти лінь, відмовившись від звичного домашнього існування, це теж справжня МУЖНІСТЬ.

З 10 по 23 серпня 2008 року у Глухівському та Ямпільському районах Сумської області Глухівська молодіжна громадська організація «Військово-патріотичний клуб «Мужність» успішно провела літній оздоровчій пересувний табір наметового типу «Літо мужності 2008» (ІІ-зміна) за фінансової підтримки Сумського обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

У таборі взяли участь 24 дитини з Глухова, Путивля, с. Слоут Глухівського району, смт. Свіса Ямпільського району. Які провели 2 незабутніх тижні в наметах у мальовничих місцях в соснових та змішаних лісах, біля озер та річок.

Табір урочисто відкрився підняттям прапору України та виконанням гімну, який залюбки співали всі учасники. Розклад дня в таборі був дуже насичений: зранку
пробіжка та зарядка на озері, активні рухливі ігри, конкурси та естафети, ввечері дискотека або перегляд кінофільмів.

Всі учасники табору були поділені на бойові відділення, кожне з яких мало свій девіз та пісню. Такими бойовими відділеннями хлопці і дівчата долали складнощі цікавих конкурсів і перемагали свою слабкість та лінь, паралельно вивчаючи основи військового життя захисника батьківщини.

Діти були задіяні в організацію та функціонування табору. Чергове відділення займалося підтримкою вогнища, носило воду, допомагало в приготуванні їжі. Як не дивно, але всі залюбки виконували покладені на них обов’язки та допомагали один одному.

Учасникам табору дуже сподобалися конкурси та змагання: «Кращий снайпер», «Кращий індійський снайпер», «Військові основи виживання», естафети: «Контрольні Пункти»(екстрім-футквест), «Маршкидок 20км», «Табірна смуга перешкод», «Кращий політ на тарзанці» і т.д.

Дуже весело проходив відпочинок біля води. Волейбол, футбол та багато інших розважальних ігор доповнювали позитивне наповнення програми табору.

За традицією через тиждень до табору мають змогу приїхати на «Батьківській день» батьки учасників. От і цього разу приїжджали сім’ями, з близькими та знайомими. Батьки побачили чому навчилися за перший тиждень їхні діти та були зобов’язані показати себе. От і стріляли батьки з рушниці та лука, кидали ножі та топори, літали на тарзанці. Без позитивних вражень не залишилось жодного. Деякі були приємно вражені, побачивши як їх дитина залюбки готує «польову кашу» та зовсім не поспішає до дому.

Для покращення здоров’я на березі озера в с.Слоут споруджувалась сауна. Під час її відвідування розпарені «банщики» з розгону пурнали в приємну воду, а на березі їх чекали ароматні дині та червоні солодкі кавуни. Суміщали приємне з корисним!

Несподіванкою для дітей були «день навпаки», де діти піднялися зранку на дискотеку та приймали страви у зворотньому порядку, та «ніч посвячення», де серед нічних факелів всі хто пройшов цей складний шлях самовиховання були посвячені в «мужні» та мали змогу залишити своє ім’я в історії таборів.

В гості до табірчан завітали друзі з партнерської організації корпоративний клуб „Штурм”. Всі учасники табору, навіть керівники прийняли участь у спортивному протиборстві з учбовою зброєю «Страйкбол». Команди змагалися у спритності, кмітливості та меткій стрільбі з автоматів «Калашникова» та автоматичних гвинтівок «М-16» (США). Всі наповнені позитивними емоціями та втомлені поверталися в табір з поля бою поділитися враженнями та підкріпити сили запашною вечерею.
При підведенні підсумків під радісні вигуки товаришів всі юні табірчани були нагороджені цінними подарунками. Серед спортивних костюмів, кросівок, молодіжних окулярів та різних корисних подарунків в загальному командному конкурсі супер-приз (Автоматичний фото-апарат «Олімпус») отримала команда села Слоут. За особисті досягнення були нагороджені Тур Андрій Олегович, Лисиця Руслан Миколайович та Нестеренко Ігор Миколайович зі Слоута, Матвєєва Аліна Юрєвна та Юдицька Оксана Миколаївна з Глухова та Мороз Максим Віталійович зі Свеси.

На урочистому закритті табору була запалена піонерська ватра та відбулась святкова дискотека зі святковим салютом.

«Як не гарно у лісі, але дома краще», хотілося б сказати, але чомусь діти із сумом покидали ліс, дуже не хотілося прощатися із своєю незвичною домівкою та новими друзями.

В цьому році було проведено дві тематичні зміни під керівництвом Ковальчука Віктора Володимировича та Лати Олега Юрійовича – керівників та тренерів викладачів спортивних секцій клубу «Мужність».

На наступний рік клубу запропонували провести більше ніж дві зміни. Ми маємо можливість проводити табір в горах, в лісах , а також на морі. Ті хто відчуває себе справді мужнім та бажає прийняти участь в майбутніх таборах, або хоче прийняти участь в організації таборів 2009 року звертатись потрібно заздалегідь.

Інформацію можна отримати в клубі «Мужність»: 70років Жовтня 5 (с/з Школи №6 Пн-Пт з15-00 до 19-00)

Ваша участь та ваші ідеї роблять цікавим Ваше життя.

арбуз

меткий стрелок

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.