Так буде з кожним

12 октября 2007 Олександр Владимиров ("Панорама") (4744 | 2 комментария )

Апеляційний суд визнав право журналістів газети «Панорама Білопілля» на критику Білопільської райради.

У четвер 4 жовтня в апеляційному суді Сумської області відбувся розгляд апеляційної скарги Білопільської райради на рішення Білопільського районного суду від 8 серпня 2007 р. по справі №2-467 про захист ділової репутації. Апеляційний суд залишив без змін рішення Білопільського районного суду, в якому було сказане наступне:«Відмовити Білопільській районній раді в задоволенні позову до Горди Олександра Володимировича, Полякова Григорія Михайловича, редакції газети «Панорама Білопілля» про захист ділової репутації в зв’язку з його необґрунтованістю».

Суд дійшов висновку, що «…вимоги позивача до Горди О.В, як автора статті, взагалі безпідставні, так як в статті «Театр одного актора, або погляд на звіт голови райради» викладена інформація, яка Гордою О.В. була отримана в ході інтерв’ю з Поляковим Г.М, і вона викладена у точності з висловлюваннями самого Полякова Г.М.».

Також встановлено при розгляді справи, що «…викладена вище інформація в статті «Театр одного актора, або погляд на звіт голови райради», з якою не погоджується позивач, базується на фактичних даних, є конструктивною критикою діяльності районної ради і її голови Дворника С.І, є оціночними судженнями, і тому, на думку суду, не може принижувати ділову репутацію районної ради».

Розгляд позову у суді першої інстанції проходив на фоні гострого конфлікту, який виникнув у газети «Панорама Білопілля» з місцевою владою. Газета піддавалася тиску, була ускладнена реалізація та передплата на видання, нарешті, невідомі підпалили двері квартири, де проживає головний редактор газети Олександр Горда. Останнім часом конфлікт, ініціатором якого виступав голова Білопільської райради Сергій Дворник, став згасати, і журналісти сподіваються, що з цим рішенням суду буде поставлена остаточна крапка.

Категории:

Пост написан:

2 комментария

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.