Стережіться крадіжок

15 декабря 2008 Андрій Гриценко ("Данкор Глухів") (3499 | Поделитесь вашим мнением )

Міняю сало на золото?

За своїм майном треба дивитись постійно. Небезпека може чатувати як на вулиці, так і в квартирі. Крадуть все від банок з салом до золота і коштовностей. Серед хітів кпраж також і мопеди. За останній час в Глухові було зареєстровано цілий ряд кримінальних злочинів.

За одну ніч непрацюючий мешканець міста шляхом зриву навісного замка з сараю глухівчанки — пенсіонерки, мешканки викрав десять 3-х літрових банок сала та велосипед «Україна». Збиток – 1000 гривень.

Інший непрацюючий мешканець в той же час шляхом зриву навісного замка з сараю пенсіонерки, жительки м. Глухів викрав алюмінієві каструлі, знову ж таки шість 3-х літрових банок сала та дві банки грибів. Збиток замітно більший — 2000 гривень.

Якщо не рятують замки, то що говорити про загальний двір міських будинків. Господар, до речі непрацюючий мешканець м. Глухів там залишив без нагляду скутер «Дельта», а інший глухівчанин цим скористався і його викрав. Збиток склав 1800 гривень. Міліцією проводиться перевірка.

Через декілька днів постраждав мопед уже в гаражному кооперативі м. Глухова. Як стало відомо правоохоронним органам неповнолітній учень однієї з глухівських шкіл, шляхом вільного доступу викрав залишений без нагляду мопед, який належить пенсіонеру, мешканця м. Глухів. Збиток встановлюється. Викрадене вилучено. Якщо б вкрадений мопед був повернений добровільно школяр міг би уникнути кримінального покарання.

Що цікаво дідусь спочатку грався у детектива. До органів внутрішніх справ не звертався – пошуками займався самостійно.

Найбільш резонансна крадіжка відбулась останньою. До чергової частини Глухівського міськрайвідділу внутрішніх справ звернулася жителька м. Глухів з заявою про те, що невідомі пошкодивши її двері викрали з квартири три золоті обручки та дві пари сережок, дві кредитні картки банків з пінкодами. Збиток встановлюється.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.