«Нові віяння з Європи принесли у Глухів стародавні театральні традиції»

28 октября 2009 Андрій Гурець, учасник сучасного театру вуличної імпровізації (3787 | 18 комментариев )

Життя стрімко розвивається, заковуючи нас у свої магістралі, обтягуючи роботою, не залишаючи навіть часу для відпочинку. Проте не все так складно, коли ти відчуваєш у собі сили іти далі, отримуєш підтримку від інших людей, і жити тоді стає значно веселіше…

Ніщо не дозволяє так відпочити як театр. Думаю, наші читачі вже ознайомлені з історією театрального мистецтва, а тому, щоб не обтяжувати читачів, хочу розповісти Вам про молодіжний театр імпровізації «СТИМУЛ», який минуло четверга провів перше своє засідання на базі РБК.

Корені театру імпровізації сягають своїм корінням у сиву давнину і беруть початок і Німеччині. Звідти вони почали проростати і в інших країнах, не залишаючи байдужими театралів. А сьогодні цей театральний жанр дістався і до нашого міста.

Найбільшого визнання театр імпровізації дістав у місті Суми, саме там кілька років назад у прогресивної молоді виникла ідея створити «СТИМУЛ» — середовище для спілкування, обміну інформацією, розвитку комунікативних, акторських вмінь і навичок. Характерною рисою цього театрального напрямку є те, що актором у такому театрі може стати кожен бажаючий, також не потрібно витрачати багато часу на репетиції, готувати костюми і декорації. Все, що вимагається від вас – на вистави приходити повним сил і енергії, концентруватися на образі, словах, які говорите.

Найголовнішим правилом «СТИМУЛу» є сувора цензура. Під час вистави забороняється використовувати нецензурну лексику, ображати інших учасників театру.

Хотілося б кількома словами окреслити процедуру гри імпровізації. Як і будь-яка гра вона починається з розминки, під час якої пропонується зіграти в такі ігри: «Я, Нукович», «Обнималки», «Концентралки», «10-ка» та ін. Розминка допомагає познайомитися учасникам один з одним, зарядитися позитивною енергією, а також зосередитися на подальшій грі.

Після розминки проходить безпосереднє акторське дійство. Усім охочим пропонується взяти участь у виставках «Алфавіт» (дана гра дозволяє розвивати комунікативні здібності, а також вчить правилу ведення діалогів), «Стілець почуттів» (покликаний розвивати акторські здібності), «Папір або Казка», «Професор» (для розвитку ментальної імпровізації) та інші ігри.

Імпровізацію можна назвати портретом, який ми малюємо все життя, це можливість іти вперед по життю сповненим сил та енергії…

Отож, чекаємо Вас кожної середи у Районному будинку культури. Приходьте і Ви переконаєтесь, що імпровізація не має вікових обмежень, тут немає суворих вимог до акторської та сценічної майстерності, а також приходьте зарядитися позитивною енергією.

З 1-го жовтня в Районному будинку культури (2-й поверх, мала зала) працює гурток для молоді ЛОК «Ініціативна молодь» створений на основі МГО «Сенс». Що понеділка та середи у 17.00 є можливість цікаво провести час граючи в імпровізованому театрі чи в «Мафію», або ж подискутувати на цікаву тему, прослухати тренінг та багато іншого.

Додаткову інформацію можете отримати набравши номера телефонів:

+38(099)4570939 – Тетяна Прохода (керівник гуртка);

+38(050)6245800– Альона Петракова (староста гуртка, координатор ігор);

+38 (099)4173431 – Олександра Шило (координатор сучасного театру вуличної імпровізації).

Ініціативна молодь

Ініціативна молодь

Ініціативна молодь

Категории:

Пост написан:

18 комментариев

 • Гость :

  Ребята, хотите по настоящему раскрепоститься — заходите на этаж выше. Туда, где есть кричащее слово "..НАРОДНЫЙ …"! Когда стоишь на сцене, а на тебя весь зал смотрит, вот это сила, а в переделки интернетовские играть… Андрюх! Катюх! Агитуйте! Авось…

 • Гость :

  Блин, девчёнки позетивным делом занялись, а им уже "корону" припесали .. я в а….уе с "Глуховчан"
  таких бы инициативных груп по больше, может бы алкогликогализма и наркомании меньше стало бы

 • Гость :

  Тетяна Прохода (керівник гуртка);
  Альона Петракова (староста гуртка, координатор ігор);
  Олександра Шило (координатор сучасного театру вуличної імпровізації).

  Блин, куда не плюнь-одни керивныкы, начальники и координаторы.
  Корона там никому не давит?

 • Гость :

  бред какой-то

 • Гость :

  Ребята решили свой досуг урознообразить, чего Вы лезете? Пусть занимаються, вместо "быдляцких" традиций

 • иванов :

  мда
  всё значительно хуже, чем я думал
  а ты скакова раена, Санна?

 • Санна :

  Изкините,конечно!!Не надо писать того,чего не знаете…координатором является не Татьяна Прохода-это первое, а второе,политикой в нашем театре даже и не пахнет!!Хотите убедиться,приходите в среду в раенный дом культуры в 17.00

 • Евгеша :

  Ребята,уважаю! Таких как вы 1на1000000,продвигайте свое дело дальше))

 • Хохол :

  А, в общем, собрались люди от нечего делать. Могли б лучше водку по задрыпаных барах жрать, да фонари сносить, обсыкать углы. А если повезёт, то и мордобой устроить! Это по-нашему! По быдляцкому!

 • Хохол :

  В советские времена тоже были театры. Там делали пирамиды и хором пели — «…. а Ленин такой молодой, и юный отряд всегда впереди…». А ищё политика была! Типа «Суд над фашизмом» или «Руки прочь от Никарагуа» Ну и тому подобное. Как не странно всегда были активисты. Куда-то созывали, куда-то собирали, организовывали! И все по инструкции сверху. Они выросли и сейчас управляют нашим городом. Да вот беда, инструкции сверху не всегда бывают, а те, что бывают какие-то не понятные. Ты от нынешней молодёжи тогоже желаешь, Иванов?

 • иванов :

  Я не критикую, я скорблю.
  Вы посмотрите на этих мальчиков и девочек. Светлые лица, умные глаза. Таких всего –то 4-5 % . Везде. Людей, способных мыслить. Людей, способных ставить вопросы и давать на них правильные ответы. С такими ведь алкоголь и наркотики часто не срабатывают. Вот зачем им кинули мячик, в песочницу песочка завезли- пусть играются.
  Чтобы не задавали вопросов . Не мешали.

 • Гость :

  Здорово, что в нашем городе есть куда вечером пойти. Но нашим "гражданам" — всё не так… пипец! САМИ НЕ ЧЕГО НЕ ДЕЛАЕТЕ ВО БЛАГО ОБЩЕСТВА, а критиковать….

 • Гость :

  Таня Прохода в правозощитниках так и "играеться", это так для тех людей, для кого судьба человека — игра

 • Гость :

  Я была в театре, политика не причём. Очень интересно можно провести время.

 • Гость :

  "під час якої пропонується зіграти в такі ігри: «Я, Нукович»"
  ))))))))))))))+5
  никакой политики))))))))))

 • Гость :

  Таня Прохода наигралась в правозащитника и начала играться в молодежный театр.

 • Гость :

  ))а я думаю наоборот-собирают молодежь под выборы.
  чтоб подороже продать.
  ща забьют народу баки,а потом впарят листовки кандидата или кандидатихи))))

 • иванов :

  Понравилась статья.
  Хорошее дело.
  Для самой активной и развитой молодежи выделяется песочница, пусть себе играются.
  И правда, чего им в реальной жизни импровизировать?
  В политику еще полезут, начнут активничать.
  Умничать.
  Кому это надо?
  Так оно спокойней.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.