Сміттєзвалище — на нове місце

17 июля 2009 Андрій Коваленко ("Народна трибуна") (2911 | Поделитесь вашим мнением )

На другому пленарному засіданні п’ятнадцятої сесії Глухівської міської ради п’ятого скликання, минулої п’ятниці, розглядалося одне-єдине питання — затвердження техдокументації з землеустрою для посвідчення права на земельну ділянку управління ЖКГ та будівництва. Забігаючи наперед, зазначимо: депутати одностайно і без зайвих зволікань проголосували запропонований проект (Рішення за №504 від 10.07.2009 p.), що був пов’язаний, насамперед, з виключною важливістю проблеми, якої стосувався документ, а саме — відведення ділянки під новий полігон для сміттєвих відходів.

Тепер остаточно вирішено, що комунальникам надається земельна ділянка з земель запасу, загальною площею близько 6 га (в т.ч. майже 0, 9 га – під’їзний шлях), з видачею державного акту на право постійного користування. Розташована вона за Борком, на місці колишнього кар’єру, дно і схили якого треба встелити глиною та ущільнити належним чином. Отримання згоди депутатів потрібно насамперед задля здійснення експертизи проекту нового полігону, який, за словами заступника міського голови М. О. Колоши, розроблений ще 2007 року. Зараз, з появою коштів на експертизу, з’явилась, нарешті, можливість, за допомогою депутатського корпусу, повернути справу з побудовою нового сміттєзвалища у реальну площину. За інформацією М. О. Колоші, вже 15 липня до Глухова має надійти новий сміттєвоз.

Після затвердження рішення, про яке йшлося, депутати коротко обговорили й низку інших питань. Так, І. В. Олексенко (ПР) порушив дуже важливу тему прискореного переходу населення на індивідуальне опалення, яке, цитуємо: «Може суттєво скоротити витрати енергоресурсів»; О. В. Зінчук (БЮТ) — подальшого вдосконалення розмітки та дорожніх знаків, А. О. Москаленко (ПР) — стану справ з забезпечення міста транспортом для вивезення сміття, М. М. Забара (СПУ) — якості шляхового покриття.

Як завжди, активними у обговореннях були Т. В. Михайлик (БЮТ), М. П. Кужель (ПР). Секретар міської ради В. С. Солдатов підняв важливе, як на наш погляд, питання чіткого визначення меж та назв вулиць міста, у зв’язку з виборчою кампанією, яка ось-ось має розпочатися.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.