Скутеристи їздять нетверезими?

10 сентября 2009 Андрій Гриценко ("Данкор-Глухів") (4363 | 3 комментария )

Останнім часом спостерігається збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод, особливо з тяжкими наслідками, за участю водіїв скутерів та мотоциклів.

Так, протягом поточного року на території області зареєстровано 80 дорожньо-транспортних пригод за участю водіїв скутерів у яких загинуло 7 та травмовано 90 осіб. У порівняні з аналогічним періодом минулого року статистика зростає. Автопригод стало на 40, 4% більше, а травмованих – на п’яту частину. Кількість загиблих зросла з 0 до 7.

По м. Глухів та Глухівському району протягом 2008 року за участю мотоциклів та мопедів було зареєстровано 35 (кожна третя) ДТП, з них 29 ДТП з постраждалими, — розповідає інспектор Глухівського ВДАІ Олександр Лазарєв, — у яких 39 осіб травмовано та одна особа від отриманих тілесних ушкоджень померла в обласній лікарні.

У поточному році учасниками ДТП стали 8 водіїв мопедів та скутерів, та 3 водії мотоциклів. Внаслідок зазначених пригод 2 особи загинули та 6 травмовано.

З метою профілактики аварійності за участю мотоциклістів та мопедистів, керівництвом УДАЇ області з 5 серпня було оголошено про проведення в межах території обслуговування профілактичної операції під умовною назвою „Мотоцикл. Скутер”, — додає інспектор Глухівського взводу ДПС Володимир Цибатий.

Лише за декілька днів проведення профілактичних заходів особовим складом Глухівського відділення ДАІ та взводу ДПС виявлено 17 випадків (з 25 порушень) керування у нетверезому стані водіями мотоциклів та мопедів, з яких 15 скутерів доставлено на штрафмайданчик.

Правоохоронці нагадують, що згідно чинного законодавства у сфері дорожнього руху водії мопедів та скутерів несуть адміністративну відповідальність за порушення Правил дорожнього руху на рівні з водіями інших транспортних засобів.

Так, наприклад, за порушення вимог дорожніх знаків, правил зупинки, стоянки, не надання переваги в русі пішоходам на пішохідних переходах, рух тротуарами водію доведеться сплатити на користь держави від 225 до 340 грн., а за проїзд перехрестя на заборонний сигнал світлофора, не надання переваги в русі транспортним засобам, що рухаються по головній дорозі, порушення правил обгону загрожує спорожнити сімейний бюджет на 425 – 510 грн. За керування у нетверезому стані сума штрафу сягає від 2550 до 3400 грн.

ДТП зі скутерами та мотоциклами
На розі вулиць Суворова і Путивльської в Глухові не змогли розминутись два скутери. Напевно забули, що вони повинні дотримуватисть правил дорожнього руху.

ДТП зі скутерами та мотоциклами
ДТП зі скутерами та мотоциклами стаються дуже часто і як правило на перехрестях вулиць. Водіям цих засобів треба бути більш уважними і відповідальними.

Категории:

Пост написан:

3 комментария

  • Гость :

    я думаю,что здесь штраф не поможет.а вот лишения прав сроком как минимум лет на 5,было бы в самый раз в этой стране..

  • Авария которая на 2й фотке я видил ! Ето возле Технаря !

  • Гость :

    Где такие ровные дороги?А скутеристов не соблюдающих ПДД на социальную поддержку ГАИ пустить,что бы они были сыты и не трогали граждан понапрасну.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.