Східні красуні у Глухові

25 апреля 2012 Офіційний сайт Глухівської міської ради Офіційний сайт Глухівської міської ради (2556 | Поделитесь вашим мнением )

Днями одне з найулюбленіших місць відпочинку глухівчан – «стометрівка» – була прикрашена 17 молодими саджанцями японських вишень.Сакури, що прибули до нас із Ужгорода, були придбані за власний кошт колишнього начальника Глухівської митниці Віктора Гришка. Висадку дерев організували працівники Глухівської міської ради, яким прийшли на допомогу студенти професійно-педагогічного коледжу та працівники приватного підприємства депутата міської ради Сергія Деркача.

Крім акції озеленення, було проведено і благоустрій «стометрівки», зокрема були пофарбовані лави, побілені молоді деревця. До ладу приведуть і фонтан, а також висадять квітники.

Міська рада від імені всієї громади міста висловлює щиру вдячність за такий красивий та корисний дарунок місту та за допомогу, надану глухівчанами. Сподіваємося, що мешканці Глухова підтримають гарну ініціативу та будуть берегти східних красунь, аби кожної весни милуватися розкішним цвітом сакури.сакури

сакури

Категории:

Пост написан:Офіційний сайт Глухівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.