Шалигинські дослідники

3 августа 2009 Андрій Гриценко ("Данкор-Глухів") (3553 | Поделитесь вашим мнением )

Велика літня перерва у школярів — це період зміцнення їхнього здоров’я і пізнання цікавого, нових знайомств та пригод

З метою організації повноцінного відпочинку, оздоровлення дітей у літній період на базі Шалигинської школи функціонував профільний табір «Дослідник» краєзнавчо- екологічного напрямку.

«Робота була спланована так, що кожен учень (а їх в таборі оздоровлювалось 35) знайшов собі справу до душі, відчув себе сильною, творчою особистістю, збагатився духовно і почував себе комфортно, — розповідає директор табору Лідія Суровицька.

Кожен новий день приносив безліч нових вражень і відкриттів. Кожен мальовничий куточок селища, кожна цікава рослинка, тваринка, комашка, що зустрічались на шляху дітей під час екскурсій та туристичних походів не залишились без уваги. Їх фотографували, описували, за ними спостерігали.

Діти побували на екскурсії в краєзнавчому музеї у Глухові та на виставці «Дзвінке диво»; для них були організовані екскурсії до «Скіту» та пам’ятки природи «Сосни»; до прикордонної застави «Шалигине». Багато вражень залишилось у дітей від туристичного велопоходу до місця поховання жертв фашизму в с. Чернєве та дводенного туристичного походу в с. Ємадикіне до місця слов’янського городища.

Із великим задоволенням діти виготовляли та запускали повітряних зміїв та корабликів. Для них проводилися цікаві конкурси, змагання.

Та куди б не лягали шляхи дослідників, але о 13. 30 вони вели до школи, де їх чекав смачний обід. Різноманітні супи, борщі, каші, м’ясні страви, овочеві салати, яйця, риба, ковбаса, чай, какао, сік — все це було в меню табору. Щодня дітей чекали апельсини, банани, печиво, цукерки, зефір, мармелад. Вартість дворазового харчування в середньому склала 12 грн. 65 коп. (бюджетні кошти — 3.80; спонсорські кошти: батьки -1.06; організації — 7.79).

По закінченні табірної зміни неозброєним оком стало видно, що багато дітей здружились, навчились доцільно проводити час відпочинку, дбайливо ставитися до свого життя та здоров’я. А це обов’язково знадобиться їм у подальшому житті.

багато вражень від туристичних велопоходів
Шалигинські діти проводили всі дні в походах. На памтяь про табір залишилось багато вражень від туристичних велопоходів.

багато вражень від туристичних велопоходів
Куди б не лягали шляхи дослідників, але о 13. 30 вони вели до школи, де їх чекав смачний обід. Різноманітні супи, борщі, каші, м’ясні страви, овочеві салати, яйця, риба, ковбаса, чай, какао, сік — все це було в меню табору.

долання складних туристичних перешкод
Велике завзяття у дітей визвало долання складних туристичних перешкод через лісні річки та струмки. В Шалигині і не таке можливо.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.