Сезон сміттєвих штрафів

4 мая 2011 Оксана Коваленко ("Народна трибуна") (2690 | 1 комментарий )

Весняна акція благоустрою починалась із роз’яснень і умовлянь, а закінчується штрафамиЗа інформацією міського голови Юрія Бурлаки, адмінкомісією вже розглянуто 16 протоколів, які складено за порушення правил благоустрою. Злісні порушники мають сплатити до бюджету міста по 340 гривень.

— Ми починали з того, що за кожною вулицею закріпили відповідальну особу, яка роз’яснювала жителям правила, попереджувала, вмовляла прибрати. Пройшов майже місяць. Цього було достатньо для наведення порядку, тепер настав час перевірити, хто і як прибрав, — сказав мер.

У якості зразкових прикладів наведено спільну роботу жителів вул. Ушакова, мікрорайону Іванівка, будинків №18 по вул. Путивльській, №25 по Києво-Московській та ін.

Як повідомив заступник міського голови Микола Колоша, минулого четверга продовжувались роботи з розчистки лісосмуг у напрямку Сум, Києва, Привілля, Рильська та села Сліпорода, де працювали представники коледжу СНАУ, профліцею, педколеджу, педагогічного університу. В роботу по благоустрою активно включились: медичне училище, СДПЧ-19, фірма «Модуль», РайДУ, ДРСУ. Всі структурні підрозділи міськвиконкому, бюджетні організації і комунальні підприємства продовжували наводити порядок у місті. Наприклад, тривають роботи на території колишнього тюремного замку, який перетворився на тюрму для сміття. Що стосується ліквідації стихійних звалищ, то на сьогоднішній день їх прибрано близько 20 з 60.

Проблемних зон залишається багато, особливо страшне становище на територіях непрацюючих промислових підприємств. Але є і такі об’єкти, власники яких не поспішають навести лад на подвір’ях, привести в порядок фасади. За останніми даними начальника відділу архітектури Василя Понирка, сумно виглядає приміщення ДТСААФу, східці до магазину «Best», територія за магазином ПП Рощина, металева будка у літньому парку ПП Реви, територія колишнього клубу глухонімих та багато інших. А те, що твориться у гаражному кооперативі по площі Ярмарковій/в районі колишнього зеленого господарства, взагалі можна показувати у фільмах жахів.

Дякуючи всім, хто добросовісно попрацював на суботниках, міська влада обіцяє суворо підійти до оцінки бездіяльності та активної діяльності — тільки з негативним спрямуванням.

Категории:

Пост написан:

1 комментарий

  • Гость :

    Людям лучше сначала своевременно зарплату выдавайте, а не смотрите как бы штраф впаять за то, что куча песка возле дома лежит для летней стройки.
    Жаль, но Бурлака не мэр.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.