Серед будинків переможців двоє, серед вулиць — зась

13 декабря 2011 "Народна трибуна" (2354 | Поделитесь вашим мнением )

Підбито підсумки міського огляду-конкурсу у сфері благоустрою на звання «Кращий багатоповерховий будинок» та «Краща вулиця». «НТ» докладно інформувала про його перебіг, відповідність «співшукачів» визначеним критеріям, їхні «плюси» та недоліки Цього вівторка, нарешті, було остаточно розставлено всі крапки над «і».

Для того, щоб добитися доброго результату, мешканцям будинку по 40 років Перемоги, 19 довелося чимало попрацювати. Вони приклали багато зусиль для облаштування прилеглої території.

Нагадаємо: лідери конкурсу визначилися ледь не одразу. Громади будинків по Інститутській, 14 та 40 років Перемоги, 19 зробили все, що від них залежало, аби забезпечити належний рівень благоустрою та проплат за комунальні послуги. Чисті, пофарбовані, облаштовані всім необхідним під’їзди, дитячі майданчики, мальовничі квітники — відчувалося, що до всього добряче приклали руки та творчу фантазію. У підсумку, попри різницю у віці (як і самих споруді так і їхніх мешканців), розміри, населеність і, відповідно, спроможність громад поліпшувати благоустрій претенденти вийшли на фініш, що називається, в спину. У конкурсної комісії просто не було іншого вибору, ніж оголосити переможцями обох. Згідно з рішенням міськвиконкому, мешканці і одного, й другого будинків нагороджуються сертифікатами на проведення робіт, по 50 тис. кожний. Такому рішенню, дещо «посприяло» й те, що умов конкурсу не зміг виконати жоден з претендентів на звання кращої вулиці.

Особисто премійовано на 500 грн. старших будинків-переможців — Володимира Данька та Людмилу Шамніну.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.