Селяни – з водою

3 сентября 2012 (5928 | Поделитесь вашим мнением )

У селі Сопич на Глухівщині завершилася реконструкція водопроводуСільський водогін, збудований ще в 60-і роки минулого століття, останнім часом буквально «тріщав по швах». Старі труби не витримували, постійні пориви завдавали мешканцям чимало клопоту. Від такого «блага» цивілізації було більше проблем, ніж користі.

— Час від часу ми власним коштом намагались робити хоча б якісь ремонти, щоб система водопостачання не зруйнувалася остаточно, — розповідає Сопицький сільський голова Василь Ушачов. — Але про повну реконструкцію — так, щоб вода була практично в кожній оселі – лише мріяли, бо мова йшла про гроші, захмарні для сільського бюджету. І лише допомога народного депутата України Андрія Деркача зрушила проблему з мертвої точки. Більше 325 тисяч гривень субвенції з державного бюджету, які він «вибив» для нашого села, стали для на справжнім спасінням. За ці кошти зроблено не лише реконструкцію водогону, а й підключено 37 нових домогосподарств.

У тому, що багаторічну проблему вирішено, народний депутат України Андрій Деркач пересвідчився особисто під час робочої поїздки в округ, яка відбулась у дні, коли Глухівщина відзначає 69-річницю визволення від окупації. Після зустрічі з мешканцями Сопича він разом із головою Глухівської райдержадміністрації Олексієм Ткаченком та головою районної ради Володимиром Цюкалом поклав квіти до пам’ятника загиблим під час Великої Вітчизняної війни, ушанувавши пам’ять тих, хто визволяв Батьківщину від німецько-фашистських загарбників.реконструкція водопроводу

реконструкція водопроводу

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.