Село Семенівка на Глухівщині — з газом! (+фото)

6 сентября 2011 Оксана Коваленко (3195 | Поделитесь вашим мнением )

Завдяки дієвій підтримці влади, завдяки працездатності і, можна сказати, боєздатності громади на чолі з сільським головою Надією Кебець, у Семенівку прийшов природний газ. Протяжність підвідного газопроводу склала 3, 2 кілометра, розподільчого — 6, 3 кілометра, 67 осель вже газифіковано.Урочисте відкриття газопроводу в селі відбулось 31 серпня. Почесними гостями на святі стали народний депутат України, Почесний громадянин міста Глухів Андрій Деркач, перший заступник голови Сумської обласної ради Олег Бояринцев, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Микола Деркач, голова Глухівської районної державної адміністрації Олексій Ткаченко, голова Глухівської районної ради Володимир Цюкало.

Виступаючи перед селянами, народний депутат України Андрій Деркач розділив радість появи в оселях природного газу, який поліпшить життя селян, створить комфорт. Крім того він зупинився на питанні соціальних інвестицій для Семенівської сільської ради від інвесторів, котрі орендують землю на території сільради. «Позиція влади у цьому питанні буде твердою: аграрні бізнесмени повинні вкладати гроші в соціальну сферу села, нести відповідальність за його розвиток», — зазначив А.Деркач.

Запалити символічний газовий факел було надано право народному депутату Андрію Деркачу та Семенівському сільському голові Надії Кебець. Відтепер на карті Сумщини з’явилося ще одне газифіковане село.

Глухівський район, як зазначив заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Микола Деркач, на сьогодні є одним з найменш газифікованих в області. Але поступово завдяки підтримці народного депутата України Андрія Деркача, обласної влади програму газифікації наших населених пунктів буде виконано. Невдовзі, в черзі за Семенівкою, село Дунаєць, селище Червоне.

Слова вдячності за підтримку і допомогу сільський голова висловила народному депутату Україну Андрію Деркачу, заступнику голови облдержадміністрації Миколі Деркачу, керівництву районної влади за допомогу у вирішенні багатьох питань стосовно будівництва газопроводу. А також Надія Іванівна відзначила якісну роботу газовиків з Лебедина, Сум, Глухівського цеху Шосткинського управління з експлуатації газового господарства, колективу ТОВ «Велес». Грамотами сільської ради за співпрацю в газифікації населеного пункту були нагороджені начальник Глухівського цеху з експлуатації газового господарства Олег Басанець, слюсарі цього ж цеху Дмитро Москаленко, Сергій Ткачов.

Дієву допомогу сільський голова відчула і від громади села. Активну участь у газифікації села взяли голова громадського об`єднання «Семенівське» Тетяна Василівна Гончарова, активісти села Тетяна Григорівна Сергієнко, Єфросинія Іванівна Ляшенко, Олена Федорівна Ляшенко, Анастасія Андріївна Ляшенко. Всі ці жіночки одержали грамоти від сільського голови.

Ще одна приємна подія для Семенівки – це ключі від нового шкільного автобуса, який возитиме дітей до сусіднього Некрасового до школи.

Після офіційної церемонії народний депутат Андрій Деркач разом з першим заступником голови Сумської облради Олегом Бояринцевим відвідали сім’ю Мічуріних, син яких Володимир загинув у Афганістані.у Семенівку прийшов природний газ

у Семенівку прийшов природний газ

у Семенівку прийшов природний газ

у Семенівку прийшов природний газ

у Семенівку прийшов природний газ

у Семенівку прийшов природний газ

у Семенівку прийшов природний газ

у Семенівку прийшов природний газ

у Семенівку прийшов природний газ

у Семенівку прийшов природний газ

у Семенівку прийшов природний газ

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.