Рух у порядку

9 апреля 2012 Офіційний сайт Глухівської міської ради Офіційний сайт Глухівської міської ради (2152 | Поделитесь вашим мнением )

В’їзд приватному транспорту на територію Глухівської центральної районної лікарні заборонено.Про це повідомляє і знак на центральному в’їзді в лікарню (що багатьма ігнорувався), а відтепер – і встановлені шлагбауми. Проїзд по території ЦРЛ дозволяється лише швидкій допомозі, службовому транспорту, а також водіям на приватному транспорті, котрі доставляють в лікарню важко хворих пацієнтів або забирають громадян, які не в змозі пройти до виїзних воріт самостійно. Звичайно, на територію лікарні дозволено заїжджати транспорту, котрий підвозить вагітних жінок і забирає породіллю з новонародженим.

Крім цього, певні правила руху будуть встановлені і для проїзду вантажних автомобілів, котрі доставляють в лікарню продукти харчування тощо.

До центрального корпусу лікарні, а також до дитячої поліклініки найкомфортніше дійти, зупинившись зі сторони Вознесенської вулиці. До інших відділень можна дібратися, зупинившись біля центрального в’їзду або зі сторони міського парку на вулиці Інститутській.

Такі дії з боку керівництва медичного закладу спрямовані на безпеку громадян на території ЦРЛ та відповідають правилам дорожнього руху.

Категории:

Пост написан:Офіційний сайт Глухівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.