Ракетникам – слава!

5 июля 2011 Ксенія Осьмакова ("Народна трибуна") (2653 | 2 комментария )

У Глухові урочисто відкрили пам’ятний знак ракетникам військ стратегічного призначенняЦього дня, як виявилося, чекали не лише глухівчани. На відкриття пам’ятного знаку з’їхалися колишні військові-ракетники, яких доля розкидала ледь не по всіх країнах колишнього Радянського Союзу. Життя вкотре довело, що люди у формі за будь-яких обставин спроможні чітко й впевнено йти до поставленої мети. Такою, за ініціативи членів глухівської організації Всеукраїнського союзу радянських офіцерів, стало увічнення пам’яті військових, які свого часу продемонструвавши бойову міць СРСР, відвернули загрозу 3-ої світової війни

— Історія ракетного полку — це невід’ємна частина історії Глухова, — звернувся до присутніх мер міста Юрій Бурлака. — Не одне покоління його мешканців виросло на героїчних традиціях військових, і нині ми прагнемо їх відродити. Сьогодні відкриваємо пам’ятний знак, а у вересні на базі школи №6 почне діяти перший кадетський клас.

— З кожним роком все менше стає ветеранів, які, розповідаючи правду про Велику Вітчизняну війну, підтримували патріотичне виховання молоді. Дуже приємно, що — у Глухові їх місце почали займати члени Союзу радянських офіцерів, які з власного досвіду знають, що таке мужність, честь, відповідальність перед Батьківщиною, продовжив перший заступник голови Сумської обласної ради Олег Бояринцев.

— Це — пам’ятний знак військовослужбовцям ракетних військ усього Радянського Союзу, — підсумував НДУ від Комуністичної Партії Володимир Даниленко.

Своїми думками з приводу відкриття, спогадами поділилися Василь Горянін, Тамара Акулова, Геннадій Мазепа, Анатолій Хіневич.

Під час відкриття пам’ятного знаку багатьом глухівчанам, колишнім воїнам-ракетникам були вручені медалі. Серед нагороджених і Юрій Бурлака — так відзначили його активну життєву позицію у патріотичному вихованні молоді.Анатолій Хіневич: «Відкриття пам’ятного знаку воїнам- ракетникам — це яскравий приклад успішної взаємодії громадськості, міської влади, депутатських корпусів Глухова та області».

Категории:

Пост написан:

2 комментария

  • Гость :

    напугаем весь мир голой жопой и ядерной боеголовкой ?))))))))))))

  • Россиянин :

    Жаль , что Украина отказалась от ядерного оружия ! Было бы на вооружении ядерное оружие , можно было бы сократить обычные вооружения до минимума. С ядерной державой привыкли считаться даже Янки .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.