Приємно, що ідея з Алеєю молодят у Глухові прижилась (+фото)

2 сентября 2011 Оксана Коваленко (3980 | 2 комментария )

Міський голова Юрій Бурлака: «Приємно, що ідея з Алеєю молодят у Глухові прижилась»

До Дня міста, який святкується у Глухові 1 вересня, в центральному сквері відкрито Алею молодят. Вірніше, продовжено традицію відкриття нових іменних лавочок. Все починалось рік назад з кількох лавочок, але глухівчани підтримали ідею і кілька сімей зробили подарунок місту. До речі, право встановити в центрі міста «власну» лавочку мають як молодята, так і подружні пари зі стажем.На церемонії урочисто відкриття були присутні всі сім’ї, які вже подарували місту подарунок у вигляді лавочки авторського дизайну, а також Почесні громадяни Глухова народний депутат України Андрій Деркач і заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Микола Деркач, перший заступник голови Сумської обласної ради Олег Бояринцев.

Міський голова Глухова Юрій Бурлака подякувва всім, хто вносить внесок у розбудову рідного міста, хто хоче бачити Глухів затишним і привабливим.

В цей день були відкриті іменні лавочки від народного депутата Андрія Деркача, від молодят Ольги та Ярослава Ященків, родини Кабишів, Вескових та інших. До речі, були встановлені і подарунки від трудових колективів, які теж є родиною у певному значенні цього слова: від ЦРЛ, фірми «Мобус», професійного ліцею, від теплового району.алея молодят

алея молодят

алея молодят

алея молодят

алея молодят

алея молодят

алея молодят

алея молодят

алея молодят

алея молодят

Категории:

Пост написан:

2 комментария

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.