Правоохоронці попереджують

14 июля 2009 Олександр Кримов, заступник начальника СДІМ Глухівського МВ ГУМВС (2855 | Поделитесь вашим мнением )

Останнім часом на території обслуговування Глухівського МВ ГУМВС України в Сумській області почастішали випадки крадіжок приватного та особистого майна громадян. Серед них найпоширенішими є крадіжки мопедів та скутерів. Так, за 6 місяців поточного 2009 року Глухівським МВ зареєстровано 15 крадіжок мопедів, з них 7 залишаються нерозкритими.

Основною причиною скоєння крадіжок мопедів та скутерів є те, що громадяни міста Глухова та Глухівського району залишають мопеди та скутери без догляду біля будинків, де проживають.

Сигналізація на цих мопедах та скутерах не допомагає, замки відкриваються крадіями дуже легко.

Тому, Глухівський МВ рекомендує не залишати транспорт без догляду, зберігати його в надійно закритих гаражах.

Другою основною проблемою, з якою зустрічаються жителі міста Глухова та Глухівського району — це крадіжки мобільних телефонів та сумочок з грошима громадян на пляжах, в барах, ринках та інших громадських місцях. Тому слід уважно ставитись до зберігання особистих речей під час літнього відпочинку.

Особливе місце серед злочинів, скоєних на території обслуговування Глухівського МВ, становлять крадіжки з квартир. Так, за 6 місяців поточного 2009 року Глухівським МВ їх зареєстровано 23, 9 — залишаються не розкритими. Викрадають в основному дорогу оргтехніку, золоті вироби та гроші, що належать громадянам. Невідомі особи проникають до квартир найчастіше з вини самих громадян, які не належним чином вживають заходів для збереження свого особистого майна, ставлять дешеві дверні замки в своїх помешканнях, не наглядають за оселями, де проживають.

Тому Глухівський МВ звертається до всіх громадян: будьте уважні! Огляньте дверні замки на своїх помешканнях, можливо, їх слід замінити на більш надійні, а також прийміть всі належні заходи для збереження особистого майна. При появі підозрілих осіб біля ваших домівок, або людей, яких ви підозрюєте у вчиненні злочинів проти Вас та інших громадян, звертайтеся негайно до міліції за телефоном — 102.

Тільки спільними зусиллями ми з Вами зможемо не допустити крадіжок особистого майна.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.