Подвійні стандарти

26 апреля 2011 Оксана Коваленко ("Народна трибуна") (2403 | Поделитесь вашим мнением )

Як показали результати, поки що Глухів прибирається з парадного боку. У дворах, за гаражами, між будинками ще й «кінь не валявся». А яка дурна коняка буде валятись по смітниках?

У Глухові триває весняна акція з благоустрою. Після проведеного загальноміського суботника стало зрозуміло, що однією з нагальних проблем є вивіз сміття. Про це на апаратному засіданні повідомив заступник міського голови Микола Колоша. У зв’язку з погодними умовами масово роботи розпочалися трохи пізніше заплановано терміну, і станом на 18 квітня виконано тільки половину від наміченого. Але буквально за минулий тиждень десятки різних навчальних закладів, установ, працівники міськвиконкому, ЦРЛ зробили великий об’єм робіт, і тепер гостро стоїть питання з технікою.

Міський голова Юрій Бурлака озвучив позицію влади: сміття треба вивозити за рахунок тих, хто порушує правила благоустрою.

— Бензин для техніки будемо купувати за гроші від штрафів. Ми вже попередили і жителів приватного сектору, і господарів магазинів, і власників земельних ділянок, що свою територію треба привести в порядок. Скільки можна говорити — настав час і для рішень адмінкомісії, — сказав мер!

Те, що Глухів поки що причепурився, умовно кажучи, «для чужого ока», тобто в центрі, засвідчили й кадри знятого на вихідних відео. У дворах магазинів, установ, біля багатьох гаражів спокійно розростаються купи будівельного сміття, залежі тари, роками листя не лякали граблями.

Якщо працівники бюджетних установ, Пенсійного фонду, комунальних підприємств, заповідника, міліції, депутатський корпус та ін. активно працювали і продовжують робити це на закріплених ділянках, то потуги багатьох жителів багатоповерхівок і приватного сектора не можна назвати навіть млявими — це абсолютна байдужість.

— І все-таки до Великодніх свят основні роботи з благоустрою треба закінчити, — дав доручення міський голова. — Наступним етапом плануємо облаштування клумб.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.