Кожному жителю району по 4 тисячі гривень

11 марта 2009 Андрій Гриценко ("Данкор Глухів") (3534 | Поделитесь вашим мнением )

Завдяки активній роботі по залученню інвестиційного капіталу на територію району загальний обсяг прямих іноземних інвестицій за минулий рік склав 14, 3 мільйона доларів США, що в 2, 3 разим більше позаминулорічного показника. .

В масштабах області наш район залучив 7, 9% від всіх інвестицій. В середньому на одного мешканця району припадає по 538, 7 доларів США. За нинішнім курсом це приблизно 4, 3 тисяч гривень. Наприклад в масштабах області цей показник куди скромніший — по 149, 4 долари США на одного жителя.

Інвестиції надійшли в район з трьох країн світу та внесені в сім підприємств сільського господарства.

Також підприємства та організації всіх форм власності Глухівського району в минулому році освоїли 78, 2 мільйонів гривень інвестицій в основний капітал, що в 2, 6 рази більше в порівнянні з цим же періодом 2007 року, — розповідають в управлінні економіки Глухівської райдержадміністрації.

Обсяг інвестицій в основний капітал у фактичних цінах в 2008 році очікується на рівні 60 млн. грн., що становить 67, 4 % до попереднього року. Інвестиції були направлені на поновлення матеріально-технічної бази, удосконалення процесу виробництва та розширення нових видів продукції.

У вересні місяці 2008 року Глухівський район брав участь у V Міжнародній виставці „Слобожанський міст-2008” в рамках ІV Міжнародного форуму „Інвестиції. Партнерство. Розвиток”, де були представлені ТОВ НВО „Баничі”, ПП Буряк М.К., ПП Скопенко В.В., ДП „Глухівський кар’єр кварцитів”, Заруцький вапновий завод.

Глухівський район також був офіційним учасником VІІІ Міжнародного універсального Курського Коренського ярмарку в червні місяці минулого року. Створення сприятливих умов, необхідних для стабільного та ефективного розвитку підприємницької сфери, є пріоритетним завданням для районної державної адміністрації.

Розроблено інвестиційний проект презентаційних матеріалів на двох мовах, який представлено на Міжнародному Форумі “Логістика” в місті Києві.

На прилеглій території до митного поста “Бачівськ” підприємницькими структурами взято 5 земельних ділянок для розміщення обслуговуючих підприємств. Підготовлено 18 нових земельних ділянок під розбудову готельних комплексів, торговельних точок, технічного обслуговування та інше.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.