Обмеження знято

25 июня 2012 (5745 | Поделитесь вашим мнением )

Народний депутат Андрій Деркач добився, щоб всі інваліди Великої Вітчизняної війни I групи мали право на отримання житла незалежно від часу взяття на квартирну чергуЩе на початку травня цього року народний депутат Андрій Деркач адресував Прем’єр-міністрові України депутатський запит, в якому йшла мова про отримання житла інвалідами війни. Під час урочистих заходів до Дня Перемоги до А. Деркача звернулися ветерани війни з проханням ліквідувати несправедливість. Справа в тому, що питання забезпечення житлом інвалідів Великої Вітчизняної війни І групи регулюється постановою Кабміну, в якій прописано, що право на отримання житла мають лише ті ветерани та інваліди ВВВ, які поставлені на квартирний облік до 1 січня 2011 року. Зокрема, про свою проблему розповів 96-річний ветеран-інвалід Микола Фурса, який живе у селі Сліпороді на Глухівщині. 9 травня під час відкриття пам’ятного знаку загиблим сліпородцям народний депутат провідав вдома і поспілкувався з єдиним на все село учасником бойових дій Миколою Дмитровичем і його родиною.

На жаль, дана постанова унеможливлювала отримання житла учасниками бойових дій у Великій Вітчизняній війні, які з тих чи інших причин поставлені на квартирний облік протягом 2011 — 2012 років, — говорить Андрій Деркач. – З кожним роком їх стає все менше і менше, тож було б дійсно по-людськи справедливо зняти обмеження для отримання ветеранами житла.

Народний депутат запропонував внести відповідні зміни до документів. Розглянувши звернення А. Л. Деркача, Кабінет Міністрів України затвердив новий Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом інвалідів війни, які перебувають у черзі на отримання житла. Вимоги стосовно терміну взяття на облік відсутні.

Таким чином, якщо інвалід війни став на чергу після 1 січня 2011 року, він може законно претендувати, щоб з державного бюджету були виділені гроші йому на житло."Микола
96-річний Микола Фурса озвучив проблему народному депутатові Андрієві Деркачу

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.