«Нова Сумщина — 2015» – Глухів

29 августа 2011 "Народна трибуна" (3137 | Поделитесь вашим мнением )

Міська влада, глухівські підприємства, організації та установи активно втілюють у життя завдання Стратегії розвитку області «Сумщина — 2015», забезпечуючи, насамперед, належний рівень благоустроюПроведено конкурси, з визначенням суб’єктів господарювання, які утримуватимуть та розвиватимуть інфраструктуру скверів Циганка (ФОП В. І. Гриб); Д. Бортнянського та М. Березовського» (ФОП С. Ю. Копилова), дитячого майданчика на пл. Леніна (ФОП М. Г. Пантелійчук), пляжів на Павлівському (В. І. Гриб) та Скоропадському озерах (ФОП В. І. Горбан). У рамках ремонту стадіону «Дружба» забезпечено встановлення нових трибун.

Проведено ямковий ремонт шляхового покриття вулиць Пушкіна, Путивльської, Києво-Московської, Терещенків, Гоголя, 40 років Перемоги, Вознесенської, Інститутської. Здійснено вулично-дорожню розмітку на головних та центральних глухівських дорогах.

Для більш ефективної експлуатації житлового фонду у Глухові продовжують створювати об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Зараз готуються документи для реєстрації об’єднань «Надія» (Курлука, 1/2) та «Добробут» (Крупської, 28).

Здійснюються реставрація та ремонт пам’яток архітектури та історії: колишньої безкоштовної лікарні святої Єфросинії (поліклініка) та дитячого притулку М. Терещенка (загальноосвітня школа № 3).

Згідно з рішенням виконкому оголошено міський огляд-конкурс на звання «Кращий багатоповерховий будинок , «Краща вулиця». Його підсумки підбиватимуться 5 грудня 2011 року.

Щодо енергозбереження, замінено 350 ламп розжарювання на енергоефективні. Це вивільнило 25, 4 кВт. Реконструювалося вуличне освітлення. Замінювалося й застаріле енергоємне обладнання на сучасне підприємствами різних галузей. Проведено 1, 5 км кабельних мереж та встановлено 45 світло точок.

Розвивалася у Глухові й освітня мережа, покращувалася навчально-виховна робота, оптимізувалася структура навчальних закладів, укріплювалася матеріально-технічна база шкільних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Реорганізовано навчально-виховний комплекс ДНЗ-№5, підійшло до завершення створення на базі ЗОШ №6 кадетського класу, який починає функціонувати з 1 вересня.

У зв’язку зі збільшенням кількості дітей, що проживають за межею пішохідної доступності, відділ освіти міськради провів тендер на придбання шкільного автобусу, що дасть змогу з початку нового навчального року вирішити питання підвезення учнів.

Відремонтовано дахи, спортзали, класні кімнати, водогінні системи у ЗОШ №2 та №6, облаштовано заміський табір «Сонячний».

Облаштовано 7 нових дитячих майданчиків на прибудинкових територіях, а 26 старих відремонтовано.

Центральною районною лікарнею виконані ремонтні роботи у терапевтичному, хірургічному відділеннях, рентген-кабінеті, операційному блоці, харчоблоці та в інших приміщеннях.

Відділом культури проводились заходи щодо відзначення державних та пам’ятних дат, присвячених Дню Перемоги, Дню Конституції України. У квітні поточного року проведено II етап Фестивалю мистецтв «Свята моя земля, велична Україна!», в рамках якого пройшла виставка декоративно-ужиткового мистецтва.

Забезпечувалась робота щодо розвитку малого бізнесу в місті. На координаційних радах з цієї проблеми розглядались питання, пов’язані з визначенням підсумків стану розвитку малого підприємництва за попередній період, роботи міськрайонного центру зайнятості по залученню безробітних до підприємницької діяльності, співробітництва комунальних установ з підприємцями, роботи дозвільної системи та інших.

З метою зниження адміністративних бар’єрів для розвитку підприємництва в місті проводився аналіз чинних нормативно-правових актів міської ради, виконавчого комітету щодо відповідності їх принципам державної регуляторної політики.

Міською радою, її виконавчими органами через засоби масової інформації (місцева студія «Радіо Глухів», газети «Народна трибуна», «Неделя») здійснювалось інформування населення міста з економічних, виробничих та соціальних питань. На сайті міської ради постійно розміщується інформація, яка дає можливість активного спілкування між органами виконавчої влади та населенням.

Проводились громадські слухання, «круглі столи», семінари, засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради із запрошенням представників громадських організацій, політичних партій, керівників підприємств, установ, організацій, де розглядались питання соціально-економічного і культурного розвитку міста, тарифів на житлово-комунальні послуги, якості послуг, транспортного забезпечення, соціального захисту населення, благоустрою міста та інше.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.