Кладовище — не місце для торгівлі, розваг і тварин

24 апреля 2012 Оксана Коваленко ("Народна трибуна") (2384 | Поделитесь вашим мнением )

Відтепер місто має Положення про порядок утримання кладовищ та функціонування місць поховань. Міські кладовища є комунальною власністю і перебувають у господарському віданні КП «Ритуальні послуги», яке і здійснює організацію поховання померлих, надає необхідний перелік послуг та реалізує предмети ритуального призначення. Надавати подібні послуги також може суб’єкт господарювання, який уклав договір з комунальним підприємством «Ритуальні послуги». Кожне похованим має реєструватись у спеціальній книзі. Що стосується встановлення пам’ятників на могилах, то про свої наміри необхідно повідомити КП «Ритуальні послуги». Обов’язок утримувати в належному стані могили рідних покладено на громадян. Якщо в силу різних обставин останні не можуть слідкувати за місцем поховання, то можна укласти договір про прийняття могили і намогильної споруди на обслуговування «Ритуальними послугами», яке забезпечує чистоту у місцях загального користування, на алеях, доріжках, проїздах.

На кладовищах заборонено порушувати тишу, кататися на велосипедах, санках та лижах, вигулювати і випасати тварин. Будь-яка комерція теж під забороною.

В’їзд автотранспортних засобів на територію кладовища з метою встановлення намогильної споруди дозволяється лише за наявності договору-замовлення.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.