Не гра, а тип мислення (+фото)

16 июля 2012 Офіційний сайт Глухівської міської ради (6961 | Поделитесь вашим мнением )

Міжнародний турнір з пейнтболу, організований за підтримки народного депутата України, Почесного громадянина Глухова Андрія Деркача, зібрав у Глухові 17 команд з Росії та України.Глухів уперше приймає змагання з пейнтболу такого рівня. Минулорічний турнір, організований напередодні Дня Перемоги, був пробним, але його досвід виявився настільки вдалим, що учасники другого етапу серії міжнародних турнірів «International United Cup», відстрілявшись у нашому місті, не те, що не пожалкували про це, а залишилися у захваті від рівня організації та прийому.

Господарів представляли дві команди: «Легіон» та «ТРК Глухів». Від Сум участь у змаганнях взяли «Сварог», «Сварог-2», «Ко Барс» та «Страйкери». З Одеси приїхав «Альянс».

Решта учасників – гості з Росії, де першість за Воронежем, який делегував 5 команд, також прибули пейнтболісти з Липецька, Бєлгорода, Желєзногорська та Щебекіно.

Відкриття турніру розпочалося з підняття Державного Прапора України переможцями першого етапу змагань – командою «Не Макраме» (Вороніж). Далі слово взяла заступник міського голови Ірина Терещенко. Привітавши учасників від імені мера Глухова Юрія Бурлаки, міської ради та її виконавчого комітету, вона побажала спортсменам бути командою і перемагати. Голова Сумської обласної федерації пейнтболу Геннадій Міхнов та його колега з Воронежу Ігор Мещеряков зійшлися на тому, що цьогорічний турнір у Глухові свідчить про зростання цікавості до пейнтболу як до спорту. Після останніх «напутніх слів» головного судді змагань Андрія Боброва на стадіоні «Дружба» почалися «бойові дії», в яких, до речі, брали участь не лише чоловіки, а й жінки, які досить вправно користувалися зброєю і впевнено почувалися на полі. За словами учасниці команди «Сварог» (Суми) Наталі, у пейнтболі стать не грає жодної ролі, головне – вміти працювати в команді: «Для того, щоб це зрозуміти, особисто мені було достатньо зіграти лише один раз. До речі, вперше я це зробила минулого року в Глухові – і більше не уявляю без пейнтболу власного життя».

Як виявилося під час спілкування з членами різних команд, ледь не всі з них закохалися упейнтбол з першого погляду: «Це драйв, екстрім, якого, напевне, немає ніде. І не варто, до речі, вважати пейнтбол банальною грою «у війнушку». Кожен вихід на поле вимагає серйозної підготовки, індивідуальної тактики і стратегії».

Лише в кінці дня, який видався спекотним у всіх розуміннях цього слова, визначилися переможці. У розряді «електроніки» перемогу здобула команда з Воронежа «Не Макраме», на другому місці – «Сварог» (Суми), третє у «Кубанос» (Вороніж). У розряді «механіки» місця на п'єдесталі пошани розподілили між собою гравці з Воронежу. Перемога за «Білою гвардією», друге місце посіла команда «Дозор Лайт», на третьому – «Дозор Лайт. Лайт». Глухівський «Легіон» завоював п’яте місце, а команда «ТРК Глухів» розташувалася ближче до кінця турнірної таблиці.

Учасники змагань щиро дякують усім, хто доклав зусиль, аби організувати цю зустріч, зокрема управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Глухівської міської ради.змагання

змагання

змагання

змагання

змагання

змагання

змагання

змагання

змагання

змагання

змагання

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.