Настрій туристичний (+фото)

19 июня 2012 Офіційний сайт Глухівської міської ради Офіційний сайт Глухівської міської ради (6509 | Поделитесь вашим мнением )

Протягом трьох днів, з 14 по 16 червня, на території села Заруцьке проходив міський туристичний зліт, присвячений року спорту і здорового способу життя в Україні.Позмагатися за цінні подарунки та кубок переможця цього разу наважилися 12 команд з організацій, установ та підприємств Глухова. Свою майстерність учасники демонстрували у змаганнях з футболу, у приготуванні страв, у встановленні палатки… Також туристи продемонстрували суддям акторську майстерність та почуття гумору в конкурсі «Представлення команд». Мабуть, найважчим випробуванням для команд стала естафета на третій день змагань.

Цьогоріч на міський туристичний зліт завітали гості з міста-побратима Рильська. До того ж дехто з них навіть був у суддівській колегії та оцінював майстерність українських команд. Гості були в захваті від організованого туристичного зльоту, а особливо – від українського сала та борщу. Росіяни з великим задоволенням провели цілий день у туристичному таборі, переймаючи і собі досвід у проведенні такого заходу. Вони пообіцяли запросити українські команди до себе на зліт, але не я к гостей, а як повноцінних учасників і суперників.

Як відкриття, та і закриття міського туристичного зльоту проходило в урочистій обстановці. На туристичне свято завітали й керівництво Глухова. Привітати учасників свята та скуштувати святкової юшки приїхали міський голова Юрій Бурлака, його заступники Микола Колоша та Ірина Терещенко, секретар міської ради Ніна Нанай.

Після веселих конкурсів, тяжких випробувань, активного відпочинку з вечірніми дискотеками та святковим феєрверком настав час підбивати підсумки та вручати нагороди. Цьогоріч переможцем у міському туристичному зльоті стала збірна команда відділу освіти міської ради. Срібло виборола команда міськвиконкому. Третє місце – в руках у національного заповідника «Глухів». Пам’ятні подарунки отримали й інші команди-учасниці."міський

"міський

"міський

"міський

"міський

"міський

"міський

"міський

"міський

"міський

"міський

"міський

"міський

"міський

Категории:

Пост написан:Офіційний сайт Глухівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.