Міс університет — 2011

25 февраля 2011 Андрій Коваленко ("Народна трибуна") (5776 | 3 комментария )

Мета

Ведучі Андрій Гурець і Роман Дзекелев озвучили її наступним чином: «Розкрити неповторність і чарівність сучасної жінки». Розкривали особистість, представляючи свої студентські колективи(за великим рахунком, «alma mater» — один з найстаріших в Україні Глухівський національний педуніверситет) учасниці: Оксана Ганжа з факультету дошкільної та початкової освіти, Наталя Шаман (природнича та фізико-математична освіта), Раїса Куцина, Ірина Борисонова (педагогіка та психологія), Оксана Тригубенко (філфак), Катерина Черепанова (технологічна та професійна освіта), Інна Гаркава (професійно-педагогічний коледж) — 10 лютого у шести номерах: дефіле, візитці, освідченні у любові до університету, пісні, декламування, танці.

По ходу спостереження подумалося, що непогано було б задекларувати й девіз, для якого, може, найкраще пасує відоме чеховське висловлювання, що у людини повинне бути прекрасним все: обличчя, одяг, душа, помисли.Обличчя і одяг

Ці пункти, у розширеному трактуванні, мають стосуватися всієї зовнішності, оцінювати яку, коли пишеш про подібні конкурси — заздалегідь невдячна річ. А тому обмежимося коротким зауваженням: всі учасниці, що називається, були на рівні.

Ні для кого також не секрет, що на подібних змаганнях найвродливіші дівчата, зазвичай, отримують приз глядацьких симпатій. Глухівський конкурс «Міс університет-2011» включав такий оціночний критерій. Найсимпатичніша дівчина визначилася підрахунком мобільних повідомлень на відповідний номер. Нею стала, з 226 голосами, Наталя Шаман. Цікаво, що тут повністю збіглися думки загалу й журі, яке одноголосно віддало Наталі й титул «Міс грація». Додамо, що вона домінувала й у танцювальному конкурсі.

Утім (це теж притаманно всім без винятку респектабельним «жіночим» конкурсам) для повного успіху однієї привабливої зовнішності та вміння добре танцювати не вистачає — все залежить від гармонії зовнішніх і внутрішніх складових. А тому є сенс перейти до наступного розділу.Краса внутрішня

Не буду оригінальним, коли зауважу, що вона найповніше втілюється у жанрах співу, акторської гри та декламування. Одного ознайомлення з програмою свята достатньо, аби зрозуміти: учасниці, маючи практично необмежений простір для освідчення відповідних талантів, скористалися цим майже повною мірою, явивши широку гаму вмінь і високих почуттів. Час конкурсу, попри відчутну прохолоду в залі (це, мабуть, теж традиція, як і сам конкурс), збіг дуже швидко. Що цікаво, цього разу кожній учасниці вдалося донести зі сцени оригінальний вияв — чи то своєї, чи — колективної: студентської, факультетської, університетської душі… Є сенс згадати дещицю: психологічний тест для глядачів Ірини Борисонової («Міс оригінальність»), величезну «валентинку» — визнання любові вузу — Оксани Тригубенко, проникливий вірш на воєнну тематику у виконанні Катерини Черепанової («Міс елегантність»), запальний східний танець Раїси Куциної («Міс ніжність»), дотепний виступ у «візитці» Інни Гаркавої («Міс чарівність»). Як бачимо, організатори: адміністрація, виховний відділ, профспілка студентів та аспірантів ГНПУ ім. О. Довженка, віддали належне критерію різноплановості, врахувавши всю багатогранність ніжної жіночої суті.

Утім, головне при оцінюванні визначав мистецький, сценічний клас. Поза конкуренцією тут була, безумовно, Оксана Ганжа, котра, починаючи з «візитівки», здобувала лише найвищі бали. Повертаючись до Чехова, все у неї було на рівні: і пісня (до речі, авторський варіант), і акторська гра («візитівка», не будучи переобтяженою кількістю учасників, саме завдяки сценічному образу Оксани, сприймалася як цілісна постановка), і декламування. Вона була беззаперечним лідером і по праву увінчалася короною (вірніше — діадемою) переможиці з рук минулорічної «Міс університет» — Анни Аносової. Трохи поступалася їй Оксана Тригубенко, яка вже давно відома у глухівських мистецьких колах, ставши, теж заслужено, «віце-міс».Супутні обставини

Перше, що цікавить читача, це, звичайно, подарунки. Щодо переможиці, їй, окрім згаданої діадеми, вручили золотий кулон. «Віце-міс» подарували прекрасні срібні сережки й картину — від спонсорів, про яких піде трохи нижче. Всі інші учасниці отримали косметичні набори, квіти і масу позитивних емоцій. Церемонію нагородження проводили начальник міського відділу молодіжної політики та спорту Олексій Савицький та голова профкому студентів та аспірантів Інна Коренева. Варто відзначити, що разом з профкомом вагомий внесок у організацію свята зробили ТОВ «Глухівнафтопродукт» (керівник В. Ф. Лобасенко) та магазин «Олімп» (В. М. Колтаков). Допоміг в освітленні зали підприємець О. І. Рева.

На честь учасників прозвучала зі сцени пісня у виконанні Олександра Ланіна, а у конкурсному виступі — з вуст учасниці — вірш Сергія Новобранного.

Міс університет

Міс університет

Міс університет

Фото с сайта ТРК «Глухов»

Категории:

Пост написан:

3 комментария

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.