Маршруту №6 — бути!

8 апреля 2011 Ксенія Осьмакова ("Народна трибуна") (3149 | 3 комментария )

Зараз вирішується питання нового перевізника

Запровадження руху маршрутних таксі по Глухову від початку виглядало вірним кроком. Однак, прагнення поліпшити житлові умови громадян схоже обертається для міської влади чималими клопотами, де неабияку роль грає непередбачуваний людський фактор.

Ситуацію, про яку йтиметься далі, викладено відповідно до інформації, отриманої від і мешканців та заступника міського голови Анатолія Косовського. Маршрут №6 (у затвердженому вигляді) передбачає рух «Сліпород — Київський шлях — Центр». Коли проводився конкурс, бажаючих здійснювати перевезення на цьому відрізку не знайшлося. Але згодом людина, згодна спробувати «накатати» маршрут, з’явипася. Відповідне розпорядження було підписано, мікроавтобус виїхав.

— Наскільки радісною подією стало це для нашого мікрорайону, може зрозуміти тільки той, хто з власного досвіду знає, як «весело» діставатися з віддалених кінців Глухова до тієї ж лікарні, газового господарства чи управління соцзахисту, особливо, коли людина літнього віку чи не при здоров’ї, — розповідає Ніна Дещенко, яка мешкає на Київському шляху. — Але щастя виявилося короткочасним — за кілька днів його не стало. Начебто, через те, що перевізник з маршруту №1 поскаржився до міської ради, що сусід-конкурент «краде» в нього пасажирів. Зараз ми знову залишилися без своєї маршрутки, а в «одиничку» під час ранішнього піку втовпитися не можемо. За відновлення руху маршрутного таксі №6 вже підписалися понад півтори сотні мешканців нашого мікрорайону. На що їм сподіватися? Чого чекати?

— Пасажирські перевезення на цій ділянці будуть в обов’язковому порядку. Зараз вирішується питання нового перевізника та транспортного засобу, — коментує ситуацію Анатопій Косовський. — Ми всіляко намагалися врегулювати цей конфлікт, але перевізник з маршруту №6 не пристав на нашу пропозицію розвертатися на Халтуріна, строго слідуючи затвердженим маршрутом, і відмовився їздити.

Категории:

Пост написан:

3 комментария

  • Гость :

    а чем №6 хуже №1(зажрались) что не достоин ездить по ул.фрунзе,зато люди идут пешком…

  • Гость :

    верните маршрутку №6 по улице веригинская ,а то в №1как в консервной банке,хоть и пустили большую…

  • Гость :

    Перевозчика маршрута №1 лишить лицензии на право перевозки за недобросовестную конкуренцию

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.