Льонопереробному підприємству бути

27 ноября 2012 Газета "Глухівщина" (6458 | Поделитесь вашим мнением )

Льонопереробному підприємству бути — про це повідомив директор TOB «Лінен оф Десна» Мішель Терещенко під час прес-конференції з журналістами місцевих ЗМІ, де були також присутні Глухівський міський голова Юрій Бурлака, заступник голови райдержадміністрації Сергій Богданов, місцеві історики та краєзнавці.— На Глухівщині ми працюємо вже чотири роки, — зазначив Мішель Терещенко. — Основну увагу в галузі рослинництва надаємо льонарству. Сьогодні при правильному виборі технологій з кожного гектара льону можна отримати прибутку 2 тис. евро, при цьому рентабельність складе 400%. Тож з метою відродження льонарства, застосувавши всі цикли переробки льону, TOB «Лінен оф Десна» придбало колишній коноплезавод у Глухові. Зараз там тривають ремонтні роботи, завозиться обладнання. Запустити виробничий процес плануємо до середини березня наступного року, де виготовлятимемо волокно, ізоляційний матеріал.

Новий льонопереробний завод на Глухівщині — це крок до відродження переробної сільськогосподарської галузі району, створення нових робочих місць.

Також під час пресконференції було зазначено, що перспективною галуззю TOB «Лінен оф Десна» вбачає і коноплярство. Кабмін нарешті скасував вимогу щодо цілодобової охорони посівів технічних конопель, що набагато здешевлює їх вирощування.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.