Квіти від народного депутата – знаменитій партизанці

28 мая 2012 (3379 | Поделитесь вашим мнением )

23 травня свій 91 день народження зустріла легендарна глухівчанка Марія Лазарівна ДеркачУ 20 років вона пішла у партизанський загін і більше 4 років була медсестрою. Ні тяжке поранення, ні загроза залишитись калікою на все життя не зламали оптимізм юності. Марія Лазарівна видужала, пройшла з рейдом всю Україну, дійшла до Польщі. Всі роки вона залишається великим життєлюбом, підтримує дружні стосунки з колишніми побратимами. «Не дай вам Бог, діточки, дізнатись, що то таке війна. Хай така напасть ніколи не повториться», — ці прості слова мудрої жінки, яка одна з небагатьох у Глухові знає, що таке бій, смерть і кров, варті цілих томів.

Привітати партизанську медсестру завітав народний депутат Андрій Деркач. Разом з першим заступником Сумської обласної ради Олегом Бояринцевим, міським головою Юрієм Бурлакою та рідними Марії Лазарівни він поздоровив партизанку-довгожительку і подарував мікрохвильову піч. Народний депутат сказав, що для нього великою честю і гордістю є багаторічне особисте знайомство з цією жінкою.

— В ці дні в Україні на державному рівні відзначається 125-річчя з дня народження Сидора Ковпака, який у роки війни взяв тяжкий хрест лідера партизанського руху. Марія Лазарівна йшла пліч-о-пліч з Ковпаком, вона справжній герой, жінка-легенда. Тому перші, хто повинен відчути увагу, турботу влади і рідних, — це ті солдати війни, хто дожив до цього дня, — сказав Андрій Деркач.91 день народження

91 день народження

91 день народження

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.