Куточок раю на землі

3 сентября 2012 (5707 | Поделитесь вашим мнением )

У селі Бачівськ на Глухівщині освятили храм на честь Георгія ПобідоносцяТаким чином відроджено історичну справедливість, адже колись затишну сільську церкву було зруйновано у буремні 1937 — 1938 роки. Відтоді власного храму в Бачівську не було.

І от буквально за рік його облаштували в колишньому приміщенні пошти. Необхідні кошти збирали всією громадою, свої пожертвування надсилали навіть ті уродженці села, які зараз живуть не тільки в інших населених пунктах, а навіть у сусідніх державах.

— Без підтримки добрих і щедрих жертвувателів ми навряд чи впоралися б так швидко, — ділиться радістю Бачівський сільський голова Лідія Ющенко. – Ця справа об’єднала наших земляків, ми згуртувалися навколо храму. До речі, ми маємо у нашому маленькому храмі такий іконостас, який і в міських церквах не завжди побачиш.

Богослужіння очолив керуючий Конотопсько-Глухівською єпархією єпископ Роман. Вітаючи присутніх з народженням храму, владика щиро порадів з того, що відтепер сільська громада має у себе власний куточок раю на землі; місце, де завжди можна отримати молитовний захист та підтримку. Разом із жителями Бачівська радість розділили священники Глухівського благочиння, народний депутат Андрій Деркач, голова Глухівської РДА Олексій Ткаченко, голова районної ради Володимиро Цюкало.У селі Бачівськ на Глухівщині освятили храм

У селі Бачівськ на Глухівщині освятили храм

У селі Бачівськ на Глухівщині освятили храм

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.