І пишуться книги про війну… (+фото)

14 мая 2012 (2848 | Поделитесь вашим мнением )

У Глухові презентовано нову книгу, вихід якої присвячено до річниці Великої Перемоги. Над публіцистичним збірником колектив авторів працював більше року, збираючи докупи різну інформацію про роки Великої Вітчизняної війни на Глухівщині. Вихід книги став можливим за підтримки народного народного депутата України Андрія Деркача, Глухівської районної державної адміністрації та районної ради.„Глухівщина у горнилі Великої Вітчизняної війни” розповідає і про бойові операції на території району, про становлення партизанського руху, про окремих особистостей, зокрема, згадуються всі Герої Радянського Союзу, пов’язані з краєм. Книга розрахована на масового читача: учнів і студентів, сивочолих ветеранів, дітей війни – всіх, чиї батьківські домівки не оминула війна. хто з покоління в покоління береже пам’ять про незабутнє, біль і скорботу, героїку буремних літ, яка полум’янітиме вогнем перемоги.

На урочистій презентації книги, яку підготували як своєрідну театральну постановку, в районному будинку культури були присутні ветерани Великої Вітчизняної війни, делегації сільських та селищних рад, громадськість міста та району. Перед всією громадою голова Глухівської районної державної адміністрації Олексій Ткаченко зазначив, що задачею районної влади є збереження пам’яті про трагічні події війни.

Наступного дня, 9 травня, з колективом авторів зустрівся народний депутат України Андрій Деркач. Він подякував Миколі Єросі, Анатолію Голубу, Юрію Коваленку, Тетяні Муковоз, Наталії Фесенко, Володимиру Ткаченку і редакції районної газети «Глухівщина» за те, що кожен з них віддав належне нашим дідам-прадідам, які винесли тягар війни.Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.