Командно-пошукова експрес гра «Моє рідне місто»

2 июня 2008 (5263 | 1 комментарий )

День захисту дітей – це, насамперед, нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці.

Саме Дню захисту дітей була присвячена командно-пошукова експрес гра «Моє рідне місто»,що проходила на території літнього парку, в якій прийняли участь старшокласники всіх шкіл міста. Команди по п’ять чоловік на чолі з капітаном «подорожували» по парку в пошуку контрольних пунктів(КП), яких ,до речі, було сім .Нелегко довелося нашим учасникам: вони не тільки бігали і стрибали , але й ще танцювали на станції творчості, збирали букети квітів, складали вірші і веселили координатора на пункті сміху. Пройшовши всі КП, гравці вибороли ключ із семи цифр і повинні були вгадати, що ж їм робити далі! Кожна цифра означала порядковий номер літери в алфавіті, наприклад цифра 1 – літера А, цифра 13 – Л і т.д. Першою розгадала ключ команда ЗОШ №6, яка і отримала перше місце разом із грамотою від міського голови та подарунками від відділу у справах сім’ї і молоді м. Глухова. 2 місце — у команди ЗОШ№ 1, 3 – школи № 4. Всі учасники були нагороджені подарунками.

Необхідно відмітити, що команди були на висоті — хтось швидше бігав, хтось краще склав вірш, а хтось вчасно зумів проявити фантазію. Сподіваємось, що ,окрім матеріальної нагороди, учасники отримали добру «порцію» позитивних емоцій.

Захід проходив під патронатом міського голови О.П.Мельник, відділу у справах сім’ї і молоді Глухова, МГО «СеНС» та ВПК «Мужність».

Моє рідне місто

Моє рідне місто

Категории:

Пост написан:

1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.