Глухову «світять» майже 100 мільйонів

17 июня 2011 Оксана Коваленко (2716 | 4 комментария )

У Кабінеті міністрів України розглянута Концепція державної цільової програми «Збереження культурної спадщини та розвитку туристичної інфраструктури міста Глухів Сумської області на 2012-2016 роки». Про це повідомив на пресс-конференції міський голова Юрій Бурлака, зазначивши, що розгляд концепції є першим етапом прийняття програми, яка покликана зберегти унікальне культурне середовище колишньої столиці Гетьманщини, створити сучасну туристичну інфраструктуру.Загальний орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 93, 7 млн. гривень, у тому числі з державного бюджету – 85, 9 тис. гривень, місцевого бюджету – 2, 0 млн. гривень, інших джерел – 5, 8 млн. гривень. Концепцію державної програми узгодили представники 7 профільних міністерств, в тому числі Мінфіну.

— Від імені всієї громади Глухова хочу подякувати за неоціненну допомогу почесному громадянину Глухова народному депутатові Андрію Деркачу. Він особисто був ініціатором розробки цього документу і сприяв на всіх етапах різних узгоджень і експертиз. У глухівчан є реальна надія, що Уряд в установленому порядку через кілька місяців остаточно затвердить довгострокову програму розвитку нашого міста, що стане грандіозним поштовхом для розбудови в багатьох напрямках, — сказав Ю.Бурлака.

За словами міського голови, крім реставрації архітектурних пам’яток кошти планується вкласти в ремонт доріг, заміну тепло- та водо-комунікацій, поліпшення санітарного та екологічного стану навколишнього середовища. Програмою передбачено створення більше 150 робочих місць.

Категории:

Пост написан:

4 комментария

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.