Глухівському музею — 110!

8 октября 2012 Офіційний сайт Глухівської міської ради (6317 | Поделитесь вашим мнением )

Глухівський краєзнавчий музей відсвяткував 110-ліття від дня заснування. Разом із тим відзначили і 10-у річницю відкриття нової музейної експозиції.До свята музейні працівники підготували виставку «Міський краєзнавчий звітує…», на якій представлені запрошення, каталоги, буклети численних вернісажів, що проходили безпосередньо в музеї та поза ним.

Урочистості пройшли у центральній залі краєзнавчого музею. З вітальним словом виступили міський голова Юрій Бурлака, начальник відділу культури міської ради Маріанна Васильєва, благочинний Глухівських церков, настоятель Спасо-Преображенського храму протоієрей отець Олексій, історики, краєзнавці, члени літературно-мистецького об’єднання «Звенигора».

Своєрідним подарунком до свята став випуск путівника. Він знайомить з історією міста, пам’ятками історії, архітектури та мистецтва, видатними особистостями XVIII століття, коли Глухів був столицею Лівобережної України, періодом відродження XIX століття. Путівник прекрасно ілюстрований, містить інформацію про музеї міста, детальні карти його історичної частини з позначками цікавих для туристів об’єктів, дані про сферу туристичних послуг.Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.