Глухівчани зможуть випускати папір?

2 марта 2010 Андрій Гриценко ("Данкор-Глухів") (3632 | Поделитесь вашим мнением )

Глухівського інституту луб’яних культур, який вважають центром коноплярства чи не всієї України на минулому тижні до себе гостинно запросив начальників районних управлінь агропромислового розвитку Поліської зони Сумської області.

На спеціальне засідання також прибув начальник головного управління агропромислового розвитку облдержадмінстрації Володимир Івченко.

Головною метою зібрання аграріїв стала презентація бізнес-плану за темою: «Виробництво целюлози з конопель посівних, як альтернативної енергозберігаючої та екологічної сировини в Україні», розроблений науковцями Глухівського інституту луб’яних культур за участю інституту натуральних волокон польського міста Познань.

За висновками спеціалістів, техніко-економічні розрахунки показують, що проект має гарні перспективи у майбутньому. В ході зустрічі присутні також ознайомилися з основним планом роботи Глухівського інституту луб’яних культур на цей рік.

Директор інституту Віктор Кабанець пояснив, що особливу увагу наукового закладу буде приділено вирощуванню сільськогосподарських культур, характерних для зони Полісся Сумської області – люпину, картоплі, льону та жита.

Глухівський інститут луб’яних культур
Глухівський інститут луб’яних культур виходить на міжнародну арену. Разом з інститутом натуральних волокон польського міста Познань глухівські науковці планують виробляти целюлозу з конопель.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.